Marcelina Zawadzka kokietuje na zdjęciach z wakacji. Tak pozowała w różowym stroju kąpielowym! [ZDJĘCIA]

Marcelina Zawadzka wrzuciła na Instagram kolejne gorące zdjęcia prosto z rajskich wakacji! Piękna modelka tym razem zaprezentowała się w różowym stroju kąpielowym, zbierając mnóstwo komplementów.

Marcelina Zawadzka w stroju kąpielowym

Marcelina Zawadzka rozgrzała Instagram do czerwoności! Miss Polonia z 2011 roku od pewnego czasu wrzuca tam kadry z Tajlandii, gdzie spędza zasłużony urlop. Modelce w podróży towarzyszy jej partner – Max Gloeckner. To właśnie tam Zawadzka świętowała swoje 34. urodziny! Z tej okazji w stronę Marceliny napłynęło mnóstwo życzeń, za które teraz sama solenizantka postanowiła podziękować. Do swoich słów dodała także kolejne słoneczne kadry, na których prezentuje zgrabne ciało, pozując w różowym stroju kąpielowym.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

Za każde życzenia, filmiki, zdjęcia, telefony, uściski jestem Wam ogromnie wdzięczna. Bardzo napełniły moje serce i wzruszyły zarazem, tyle tego dostałam od Was (…). Wysyłam Wam dużo słońca z Tajlandii – wyznała pod wspomnianą gaerią.

Marcelina Zawadzka zachwyca na Instagramie

Marcelina Zawadzka należy do grona gwiazd, które chętnie prezentują się na Instagramie w różnych wydaniach. Stroje wieczorowe ochoczo zamienia też na bikini, za każdym razem zbierając mnóstwo pochlebnych komentarzy. Nie inaczej było tym razem!

Jak zawsze piękna.

Ślicznie ci w różowym.

Piękna dziewczyna w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

Bogini! – czytamy w komentarzach pod postem.

Rośnie również licznik wirtualnych „serduszek” – każde kliknięcie to również wyraz sympatii skierowany w stronę bohaterki wakacyjnych ujęć.

Marcelina Zawadzka – programy i życie prywatne

Kim jest Marcelina Zawadzka? Miss Polonia z 2011 roku świetnie odnalazła się w TV, gdzie miała okazję sprawdzić się w takich formatach, jak m.in.: „Bake Off – Ale ciacho!”, „Pytanie na śniadanie” czy „The Voice of Poland”. W 2020 roku Zawadzka pożegnała się z Telewizją Polską, by rok później stać się jedną z gwiazd Polsatu. Obecnie widzowie mogą podziwiać ją w drugim sezonie programu: „Farma”, który prowadzi wspólnie z Iloną Krawczyńską.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka prywatnie jest szczęśliwie zakochana! Piękna modelka nie ukrywa, że jej serce skradł wspomniany już Max Gloeckner – niemiecki przedsiębiorca. Na Instagramie zakochani chętnie dzielą się romantycznymi fotografiami, przy okazji zdradzając, jak wygląda ich wspólne życie.

Marcelina Zawadzka świętuje! Pokazała wyjątkowe kadry: "Nadszedł czas..."
Marcelina Zawadzka dzieli się swoim szczęściem w sieci! Modelka zdradziła, że w jej życiu zaszły ostatnio spore zmiany... Co dokładnie wyjawiła?

Oceń ten artykuł 6 7

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka kokietuje na zdjęciach z wakacji. Tak pozowała w różowym stroju kąpielowym! [ZDJĘCIA] to: 46% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.