hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marcelina Zawadzka o ciąży. Do porodu zostało niewiele czasu!

Informacja o tym, że Marcelina Zawadzka jest w ciąży, ujrzała światło dzienne w Dzień Matki. Teraz szczęśliwa modelka wspomniała o terminie rozwiązania. Okazuje się, że poród zbliża się wielkimi krokami!

Marcelina Zawadzka. Fot. AKPA
Marcelina Zawadzka. Fot. AKPA

Marcelina Zawadzka i ciąża

Marcelina Zawadzka jest w ciąży! Piękna Miss Polonia z 2011 roku informację o tym, że spodziewa się dziecka, przekazała w Dzień Matki. Ojcem dziecka prezenterki jest przedsiębiorca Max Gloeckner.

Zawadzka ma na swoim koncie udział w wielu programach telewizyjnych. Do 2021 roku była związana z Telewizją Polską, współprowadząc takie projekty, jak m.in.: „Bake Off – ale ciacho”, „The Voice Poland” czy „Pytanie na śniadanie”. Po rozstaniu z TVP modelka rozpoczęła współpracę z telewizją Polsat, a obecnie jest gospodynią show: „Farma”. Wiadomo, że powstaje nowy sezon, a do grona prowadzących dołączyła również Milena Krawczyńska. To siostra Ilony Krawczyńskiej, która od początku – obok Zawadzkiej – pojawia się w „Farmie”.

Marcelina Zawadzka pojawiła się na planie programu, by rozpocząć prace nad projektem. W wolnej chwili przemówiła do internautów, nagrywając instagramowe relacje. Przyszła mama wspomniała m.in. jak się czuje, a także nawiązała do terminu porodu.

Marcelina Zawadzka na Instagramie

Marcelina Zawadzka w ostatnim czasie nieco ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Jak tłumaczyła na najnowszym wideo, było to związane z pracą nad nowymi odcinkami „Farmy”. Następnie przyznała, że pomoc w postaci Mileny bardzo się przyda. Przy okazji wspomniała także o rozwiązaniu, które zbliża się wielkimi krokami:

(…) Bardzo się cieszę, bo ten czas w ciąży jest taki trochę inny. Każdy dzień okazuje się inny; inaczej się czuje. Powiem jeszcze tak, że mi jest „bliżej” niż „dalej” (…). To nie jest mój pierwszy trymestr (…). Nie ukrywam, że uczę się o tym mówić, bo trochę starałam się mieć taki spokój: ten pierwszy trymestr, drugi… Utrzymałam to w tajemnicy, a teraz będę chciała mówić wam więcej (…).

My raz jeszcze w stronę Marceliny Zawadzkiej przesyłamy gratulacje!

Oceń ten artykuł 0 0