hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marcelina Zawadzka w ciąży. Tak odlicza czas do narodzin dziecka

W show-biznesie trwa istny baby boom! W miniony weekend Marcelina Zawadzka poinformowała o tym, że dołączyła do grona gwiazd czekających na potomstwo. Teraz modelka po raz kolejny zabrała głos, zwracając się na Instagramie do internautów obserwujących jej profil. Co dokładnie powiedziała?

Marcelina Zawadzka i ciąża

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner spodziewają się dziecka! Informacja o tym, że piękna modelka i prezenterka telewizyjna jest w ciąży, ujrzała światło dzienne w Dzień Matki. Wiadomość przekazała sama 35-latka, publikując na Instagramie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem.

Ogromna wdzięczność wypełnia mnie po krańce możliwości, za to, że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc – pisała wówczas.

Tuż po wyjawieniu nowiny o powiększeniu rodziny, w stronę Marceliny Zawadzkiej napłynęło mnóstwo gratulacji oraz życzeń. Poruszona taką reakcją prezenterka ponownie zabrała głos, dziękując wszystkim za okazane wsparcie.

Marcelina Zawadzka jest w ciąży

Marcelina Zawadzka zwróciła się do internautów obserwujących jej konto na Instagramie, wyznając, jakie emocje jej towarzyszą:

Jestem ogromnie wzruszona, czytając wszystkie wiadomości, życzenia, gratulacje. Bardzo, ale to bardzo dziękujemy. Dziękuję też w imieniu Maxa oczywiście. Aż rośnie serce, nie tylko brzuszek. To jest przepiękny czas dla mnie, dużo zmian. Będę się z wami starała dzielić tym, co u nas, zresztą widzieliście. Żyje dosyć normalnie oprócz tego, że cały czas jestem w podróży. To będzie dopiero podróż, już się zaczęła.

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner. Kim jest narzeczony modelki?

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia z 2011 roku. Modelka umiejętnie wykorzystała swoje „5 minut” i niedługo później rozpoczęła karierę w TV. Publiczności Telewizji Publicznej dała się poznać, występując w takich programach, jak m.in.: „Bake Off – ale ciacho”, „Pytanie na śniadanie” czy „The Voice Poland”. Jej przygoda z publicznym nadawcą kilka lat temu dobiegła jednak końca, a od 2021 roku Zawadzka jest łączona z telewizją Polsat. Jako gospodyni programu pt.: „Farma” wspierała uczestników walczących o główną wygraną. Współprowadziła także rozmaite koncerty telewizyjne.

Prywatnie Marcelina Zawadzka jest szczęśliwie zakochana. Modelka, która wcześniej była łączona m.in. z aktorem Mikołajem Roznerskim, znalazła spokój i szczęście u boku przystojnego biznesmena. Kim jest Max Gloeckner? Pochodzący z Niemiec wybranek modelki m.in. z sukcesem prowadzi firmę zajmującą się m.in. dystrybucją urządzeń mobilnych, a także jest związany z rynkiem nieruchomości.

Marcelina Zawadzka i jej partner – Max Gloeckner – zaręczyli się w sierpniu 2023 roku. Teraz narzeczeni odliczają czas do pojawienia się na świecie ich pierwszego dziecka. My raz jeszcze gratulujemy!

Dorota z "Rolnika..." jest w ciąży. Waldemar zabrał głos w sieci. "Tę datę zapamiętam"
Informacja o tym, że Waldemar Gilas z programu: "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem, pojawiła się w sieci w miniony weekend. Od tamtej pory para zbiera gratulacje! Bohater jubileuszowej edycji ponownie zabrał głos, zamieszczając na...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka w ciąży. Tak odlicza czas do narodzin dziecka to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.