Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" spodziewa się dziecka! Ciążowe krągłości są już bardzo dobrze widoczne [ZDJĘCIA]

Marietta Witkowska i jej mąż niebawem zostaną rodzicami! Uczestniczka pierwszej edycji programu: "Hotel Paradise" podzieliła się radosną nowiną na Instagramie, publikując wiele mówiący wpis. Pokazała również fotografie, na których krągłości są już doskonale widoczne!

Czy Marietta Witkowska z „Hotelu Paradise” jest w ciąży?

Marietta Witkowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu: „Hotel Paradise”. Przypomnijmy: będąc w parze z Krzysztofem „Chrisem” Duckim, wygrała pierwszą edycję show. Czas pokazał jednak, że wspólna przyszłość nie jest im pisana. Marietta i Chris rozstali się, a każde z nich ułożyło sobie życie na nowo. Ducki poinformował w mediach społecznościowych o powiększeniu rodziny. Także Marietta znalazła „drugą połówkę”, z którą chce spędzić resztę życia. To Patryk Świdowski, z którym wzięła ślub w kwietniu 2022 roku. Teraz uczestniczka show podzieliła się kolejną wspaniałą wiadomością – wraz z partnerem oczekują narodzin dziecka! Wieść o tym, że Marietta z „Hotelu Paradise” jest w ciąży, została uzupełniona o rozkoszne kadry. Krągłości są na nim bardzo dobrze widoczne!

Marietta Wiktkowska z „Hotelu Paradise” na Instagramie

W opisie do wspomnianej fotografii Marietta Witkowska wyznała:

Jesteśmy w ciąży. 30 października 2023 zrobiłam test i Nasze życie zmieniło się o 180 stopni, a to dopiero początek. Ten rok będzie inny niż wszystkie, nie mogę się doczekać.

Pod wspomnianym postem w mig zaroiło się od gratulacji oraz życzeń dla całej rodziny Marietty:

Ogromnie Ci gratuluje, Marietko! Jakiś czas już coś podejrzewałam, ale czekałam cierpliwie, aż sama powiesz. Jestem przekonana, że będziecie wspaniałymi rodzicami.

Co za wiadomość! Gratulacje i dużo zdrówka!

Ale cudownie! Piękna nowina!

My również dołączamy się do tych słów!

Klaudia El Dursi już tak nie wygląda. Nowe zdjęcia wprawiły fanów w osłupienie [FOTO]
Gwiazda programu "Hotel Paradise" przeszła zdumiewającą metamorfozę. Fani byli w szoku, gdy zobaczyli nowe zdjęcia modelki. Posypały się komentarze.

Oceń ten artykuł 0 0