Marina Łuczenko-Szczęsna w wakacyjnym wydaniu. Artystka wypoczywa w stroju kąpielowym

Egzotyczna roślinność, prażące promienie słońca i doborowe towarzystwo - wakacyjne wideo obiegło sieć. Piosenkarka, prywatnie: żona Wojciecha Szczęsnego oraz mama 4-letniego Liama, podzieliła się nagraniem na swoim Instagramie. Marina Łuczenko-Szczęsna po raz kolejny zachwyca!

Marina Łuczenko-Szczęsna - prywatnie i zawodowo

Marina Łuczenko-Szczęsna, piosenkarka, kompozytorka, autorka trzech albumów studyjnych: „Hard Beat”, „On My Way”, „Warstwy”, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie, obserwowany przez 761 tysięcy użytkowników sieci, skupia się na treściach z zakresu życia prywatnego i zawodowego artystki. 33-latka, żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego, chętnie opowiada o swojej codzienności. Na rozmaitych publikacjach towarzyszą jej często bliscy: przyjaciele, ukochany oraz syn. Jeszcze kilka dni temu mały Liam obchodził swoje 4. urodziny.

Nie wiem, jak tak szybko mój malutki, słodki bobasek zamienił się w mądrego, zdolnego, niezwykle czułego i ciekawego świata chłopca. Jestem wdzięczna każdego dnia za to, jak cudownie odmienił moje życie i nadał mu sensu – pisała wówczas dumna mama.

W jej wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje fotografii z: wyjazdów, oficjalnych wyjść, spotkań ze znajomymi; ujęć obrazujących: czas spędzony w towarzystwie męża czy kulis zawodowych projektów. Teraz, jak dowiadujemy się z udostępnionych materiałów, przyszedł czas na chwilę relaksu w otoczeniu zapierających dech w piersiach okoliczności przyrody.

Vacay mode on [pol. Tryb urlopowy/wakacyjny włączony] – czytamy w opisie.

Fani: "Piękna"

Chwila oddechu, prażące promienie słońca, basen, egzotyczna roślinność i doborowe towarzystwo – Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się z fanami wyjątkowym nagraniem. Na krótkim wideo widzimy uroczego psiaka oraz piosenkarkę. Ich duet niemal błyskawicznie oczarował odbiorców. Artystka pozuje we wzorzystym bikini, koszulowej narzutce oraz w okularach przeciwsłonecznych. Wydaje się, że pogoda zdecydowanie dopisała, a ukochana polskiego bramkarza mogła cieszyć się błogim wypoczynkiem.

W sekcji komentarzy posypały się ogniste reakcje. MaRina zachwyca w dwuczęściowym stroju kąpielowym, podkreśla swoją sylwetkę i podbija wirtualne serca użytkowników sieci.

Życzymy udanego wypoczynku!


Nagranie znajdziecie na instagramowym profilu gwiazdy. PATRZ TUTAJ.


Wojciech Szczęsny na fotografii sprzed 10 lat. Bardzo się zmienił?
Wojciech Szczęsny opublikował w swojej internetowej galerii zdjęcie sprzed 10 lat. Jego starą fotografię skomentowała między innymi żona piłkarza - Marina Łuczenko-Szczęsna. Czy jej komentarz zdradza, jak pieszczotliwie zwraca się do swojego męża?

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Marina Łuczenko-Szczęsna w wakacyjnym wydaniu. Artystka wypoczywa w stroju kąpielowym to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.