Marlena Muranowicz prezentuje opalone ciało. Żona gwiazdora "M jak miłość" pokazała nowe zdjęcia z wakacji!

Wakacje w pełni! Nic więc dziwnego, że na Instagramie pojawia się wiele fotografii ukazujących "znanych i lubianych" w nieco mniej formalnej odsłonie. Żona Marcina Mroczka, czyli serialowego Piotra z "M jak miłość", wrzuciła do sieci nową porcję uroczych migawek prosto z wakacyjnego wypadu! Jak Marlena Muranowicz prezentowała się w jasnym stroju kąpielowym? Poniżej odpowiedź!

Marlena Muranowicz w stroju kąpielowym

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek postawili na relaks w kraju! Znana para, która doczekała się już dwóch synów, wybrała się na Podkarpacie. Serialowy Piotr Zduński z „M jak miłość” oraz jego piękna partnerka chętnie relacjonują swoją wyprawę w sieci, publikując na instagramowych relacjach krótkie „raporty”. Wynika z nich, że zakochani spędzają czas zarówno na wycieczkach i zwiedzaniu malowniczych terenów, jak i na odpoczynku nad wodą. Marlena Muranowicz, która wyszła za mąż za przystojnego aktora w 2013 roku, opublikowała nową porcję zdjęć przedstawiającą ją podczas „chwili dla siebie”. Basen, piękna pogoda i modelka prezentująca zgrabną sylwetkę pokrytą opalenizną: taki widok ukazał się internautom śledzącym media społecznościowe.

Przesuń w prawo.

Żona Marcina Mroczka na Instagramie

Do wakacyjnych fotografii Marlena Muranowicz dołączyła krótką wypowiedź, w której poruszyła kwestię czerpania radości z życia:

Refleksja na dziś? Żyj sobą. Nie innymi. Bądź sobą i dla siebie bądź szczęśliwa. Rób to, co uważasz za słuszne. To, co sama sobie podpowiadasz (…).

Marlena Muranowicz pod swoimi publikacjami niezmiennie zbiera sporo ciepłych słów i nie inaczej było tym razem – w sekcji komentarzy pojawiły się komplementy, a licznik wirtualnych „serduszek” – również będących wyrazem sympatii – wciąż rośnie.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz są zgodnym małżeństwem już od kilku lat! Szczęście w miłości odnalazł również jego serialowy bohater, który w „M jak miłość” jest głową rodziny Zduńskich, a u jego boku niezmiennie trwa Kinga (Katarzyna Cichopek). Co czeka bohaterów serialu w nowych odcinkach? Tego dowiemy się już po wakacjach, kiedy „M jak miłość” wróci do TV!

Małgorzata Kożuchowska bez skrępowania weszła do wody i pozowała do zdjęć. Spontaniczna sesja w stroju kąpielowym to hit!
Takiej Małgorzaty Kożuchowskiej dawno nie widzieliście! Aktorka pokazała śmiałe zdjęcia z wakacji i zachwyciła internetową publiczność. Pod spontaniczną sesją w stroju kąpielowym...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze