Marta Kubacka pokazała zdjęcie maleńkiej córki. To pierwszy post po długiej przerwie [FOTO]

W momencie, kiedy Dawid Kubacki poinformował o poważnej chorobie swojej żony, wszyscy trzymaliśmy kciuki za jej powrót do zdrowia. W połowie kwietnia Marta Kubacka wróciła do domu i tam zbierała siły. Teraz, po długiej przerwie, opublikowała na Instagramie zdjęcia. Widać, że spędza czas z ukochaną córką i... jej stróżem!

Marta Kubacka wraca do zdrowia

W marcu media obiegła wstrząsająca informacja. Dawid Kubacki wyjaśnił, dlaczego w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w zawodach w Vikersund. Powodem była nagła, poważna choroba jego żony, która trafiła do szpitala przez problemy z sercem. Jak sam przyznał skoczek, Marta musiała walczyć o życie. Słowa wsparcia popłynęły nie tylko od fanów z Polski, ale też kolegów Dawida z narciarskiego świata. Na szczęście w połowie kwietnia kobieta opuściła szpital i wróciła do domu. Na jej Instagramie pojawił się pierwszy, po długiej przerwie, post. Na uroczym kadrze widzimy małą córeczkę pary, a także pilnującego ją psa – Berniego. Marta podpisała zdjęcie:

A on znowu pilnuje potencjalnego zagrożenia.

Internauci wspierają Martę Kubacką

Internauci cieszą się, że kobieta wraca do zdrowia i ma się coraz lepiej. Pod zdjęciem, na którym widzimy malutką Maję i jej wiernego opiekuna, pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Dobrze, że Pani wróciła
Ach ten Berniś, musiał tęsknić bardzo!
Jak dobrze widzieć, że wszystko zaczyna wracać do normy

Warto przypomnieć, że stan zdrowia Marty Kubackiej był bardzo poważny. Dawid w rozmowie z Eurosportem przekazał, że lekarze określili wyzdrowienie jego żony jako cud:

Najważniejsze jest to, że serducho wróciło do swojej pracy, że bije samodzielnie. Parametry medyczne, które na początku bardzo kiepsko rokowały, też zaczęły się dość szybko poprawiać. Jak rozmawiałem z lekarzem, to tak szybki powrót do wartości zbliżonych do norm, to powoli kategoryzowałby jako cud.

"Dawid Kubacki" na podium w Planicy. Wzruszający gest Anze Laniska
W niedzielę zakończył się sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Jeden ze skoczków wszedł na podium z wizerunkiem Dawida Kubackiego. O jego wspaniałym geście mówi całe środowisko skoków narciarskich.

Oceń ten artykuł 24 4

Ogólna ocena Marta Kubacka pokazała zdjęcie maleńkiej córki. To pierwszy post po długiej przerwie [FOTO] to: 85% / 100%, uzyskana z: 28 głosów.