Marta Kubacka z rodziną na nowym nagraniu. Tak teraz wygląda codzienność partnerki Dawida Kubackiego

Marta Kubacka kilka miesięcy temu trafiła do szpitala po tym, jak miała problemy z sercem. Od tamtej pory fani skoczka narciarskiego - Dawida Kubackiego - mocno trzymają kciuki za jej powrót do pełni sił. Partnerka skoczka opublikowała na Instagramie nowe wideo dokumentujące, jak minął jej weekend.

Marta Kubacka i problemy ze zdrowiem

W marcu tego roku Dawid Kubacki podjął nieoczekiwaną decyzję o wycofaniu się z zawodów w Vikersund. Powodem były problemy zdrowotne jego żony – Marty. Okazało się, że partnerka skoczka narciarskiego trafiła do szpitala, a jej życie było zagrożone. Kubacka miała dolegliwości kardiologiczne: konieczna była hospitalizacja oraz wszczepienie rozrusznika serca.

Wróciliśmy (…) do domu i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości. Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jesteście teamem na miarę zwycięstwa w Pucharze Narodów! Okazuje się, że prawie każdy z nas zna kogoś z kardiowerterem-defibrylatorem, potocznie nazywanym rozrusznikiem serca. Ja z taką osobą będę dzielić życie, drugie życie – pisał w kwietniu Dawid Kubacki.

Teraz, kilka miesięcy po dramatycznych wydarzeniach, państwo Kubaccy dzielą się z internautami radosnymi chwilami z ich życia. Ukochana sportowca opublikowała na Instagramie wideo zdradzające, jak upłynął im miniony weekend.

Dawid i Marta Kubaccy z dziećmi na nowym wideo

Dawid i Marta Kubaccy są rodzicami dwóch córek: Zuzi i Mai. Cała rodzina spędziła wspaniałe chwile daleko od miejskiego zgiełku, wybierając malowniczą okolicę. Na nagraniu powstałym w miniony weekend widać, że nie zabrakło zabawy z psem, a także korzystania z dobrodziejstw późnego lata.

Marta Kubacka wspomniany filmik opisała jedynie emotikoną serca. Znacznie bardziej wylewni byli internauci, którzy w komentarzach nie szczędzili wielu miłych słów:

Jak dobrze Was widzieć wszystkich razem.

Cudowna rodzinka.

Pięknie się na Was patrzy.

I to się nazywa szczęście i miłość. Bądźcie zdrowi.

Kinga Zawodnik szczerze o zmniejszeniu żołądka. Pokazała zdjęcia ze szpitala [FOTO]
Kinga Zawodnik postanowiła szczerze opowiedzieć o kulisach operacji bariatrycznej. Gwiazda TVN Style nie przebierała w słowach i pokazała nieocenzurowane zdjęcia.

Oceń ten artykuł 0 0