Metamorfoza Rubina z "Matyldy". Mirosław Haniszewski zaskoczył wyglądem

Finał serialu: "Matylda" zostawił widzów w niepewności. Czy będzie 2. sezon? Aktorzy znani z produkcji TVP gościli w jednym z programów śniadaniowych. Maria Kowalska i Mirosław Haniszewski zaprezentowali się zupełnie inaczej, niż w produkcji.

Ostatni odcinek serialu „Matylda” w TV i online. Czy będzie 2. sezon?

„Matylda” to serial, który szturmem podbił serca publiczności. Ostatni, 13. odcinek, Telewizja Polska wyemitowała w niedzielę – 26 maja – o godz. 20:20. Powtórki są dostępne online. Epizody za darmo można obejrzeć, korzystając z platformy VOD.

Czy będzie 2. sezon „Matyldy”? Co przyniosą nowe odcinki? Jaka przyszłość czeka lubianą produkcję? To pytania, na które – jak dotąd – nie udzielono jasnych odpowiedzi. Pewne jest natomiast, że widzowie zostali z wieloma „niewiadomymi”. Czy Tadeusz i Izabela żyją? Czy Maurycy Rubin odda Matyldzie dziecko? Czy wdowa po Michale znajdzie szczęście u boku Rubina?

Po emisji finału „Matyldy” w mediach społecznościowych zaroiło się od wpisów od fanów hitu TVP. Ku ich zadowoleniu już na drugi dzień w TV pojawili się odtwórcy ważnych, serialowych ról. Maria Kowalska i Mirosław Haniszewski gościli w poniedziałkowym wydaniu programu: „Pytanie na śniadanie”. Uwagę widzów zwrócił wygląd aktorów. Ci bowiem zaprezentowali się bowiem inaczej, niż przed kamerami.

Maria Kowalska i Mirosław Haniszewski o grze w serialu „Matylda”

Maria Kowalska to aktorka, która skradła sympatię widzów jako główna bohaterka – Matylda Bilińska. Z kolei Mirosław Haniszewski w produkcji wcielił się w rolę bezwzględnego Rubina. Wszyscy aktorzy grali swoje kwestie w odpowiednich strojach. Akcja „Matyldy” dzieje się bowiem po powstaniu styczniowym.

Prowadzący poniedziałkowe wydane „Pytania na śniadanie” – Klaudia Carlos i Robert El Gendy – rozmawiali z aktorami, którzy opowiedzieli o swoich przemyśleniach na temat produkcji. Czujni odbiorcy w mig wychwycili zmianę w wyglądzie gości show. Z humorem odnieśli się do tego w komentarzach, pisząc:

Wow...Rubin jaki fajny.

Jakiś taki młodszy i ładniejszy.

Aktor grający Rubina, klasa sama w sobie.

Cudni oboje Rubin czyli aktor wspaniały i cudowny.

Mirosław Haniszewski, w rozmowie dla „PnŚ” przyznał, że bardzo lubi grę w kostiumach. Przy okazji zdradził, z jakim odbiorem spotykał się w momencie, gdy „Matylda” była pokazywana w TV:

(…) Ludzie bardzo entuzjastycznie reagowali. Na przykład: „Oo, straszny charakter. Ale świetne pan gra”. To było bardzo miłe (…). Myślę, że jest taka świadomość w społeczeństwie, że to jest rola i my to odgrywamy: opowiadamy tę historię.

Oglądaliście „Matyldę”?

Dramatyczny koniec "Matyldy". Co dalej z bohaterami?
Wczoraj wyemitowano ostatni odcinek pierwszego sezonu "Matyldy". Finał obfitował w zaskakujące zwroty akcji. Jak skończył się jeden z najpopularniejszych hitów wiosennej ramówki?

Oceń ten artykuł 17 11

Ogólna ocena Metamorfoza Rubina z "Matyldy". Mirosław Haniszewski zaskoczył wyglądem to: 60% / 100%, uzyskana z: 28 głosów.