hity na MAXXa
hity na MAXXa

Michał Kassin zdradza, jak wyglądały początki jego związku

Michał Kassin towarzyszył na scenie Roksanie Węgiel w "Tańcu z gwiazdami". Po skończonej emisji ogłosił, że jest w związku, a jego partnerem jest Jakub Pursa. Teraz tancerze zdradzili, jak się poznali.

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Kassin i Jakub Pursa są razem

Michał Kassin rozgłos zyskał po tym, jak pojawił się w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami”. Był scenicznym partnerem Roksany Węgiel, z którą wytańczył drugie miejsce w programie. Kryształową Kulę zdobyła wtedy Anita Sokołowska, którą trenował Jacek Jeschke. Chwilę po zakończeniu emisji show Kassin ogłosił, że jest szczęśliwie zakochany. Partnerem okazał się być tancerz Jakub Pursa.

W rozmowie z portalem Plejada Jakub Pursa zdradził, jak i kiedy poznał się ze swoim wybrankiem. Okazuje się, że było to w dzień, kiedy rozpoczęły się przygotowania do „Tańca z gwiazdami”. Miesiąc przed emisją pierwszego odcinka. Na początku jednak oboje dystansowali się od siebie. Powód? Mieli pewne postanowienia!

Takie są kulisy związku Michała Kassina i Jakuba Pursa

Jakub Pursa wyznał, że oboje nie byli przygotowani na nawiązanie z kimś bliższej relacji. Tancerz przed długi czas nie mógł znaleźć chłopaka, więc wreszcie postanowił sobie, że na pewien czas odpuszcza.

Michał Kassin w wywiadzie dodał natomiast, że do Warszawy przyjechał z Trójmiasta. Chciał wystąpić w programie „Taniec z gwiazdami” i wrócić do domu. Również miał pewne postanowienie, podobne do tego, które wyznaczył sobie jego obecny partner. Nie chciał nikogo poznawać ani zawracać sobie głowy randkami. Miał jedynie wykonać swoją pracę.

A tu parę dni po moim przyjeździe... się trafił - podsumował.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Michał Kassin zdradza, jak wyglądały początki jego związku to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.