Michel Moran pokazał rodzinną fotografię. Fani: "Gratulacje, pozdrawiam serdecznie" [FOTO]

Restaurator podzielił się wyjątkowymi kadrami u boku ukochanej żony: "Zdjęcia wywołały niemal błyskawiczną reakcję ze strony internetowej publiczności. "Jesteście cudowni", "Wspaniała para" - komentują obserwatorzy.

Michel Moran - kariera, Instagram

Michel Moran, restaurator i mistrz kuchni, zyskał ogromną sympatię ze strony telewizyjnej publiczności. Wszystko za sprawą występów w programach, takich jak: „MasterChef” oraz „MasterChef Junior”. 57-latek pełni rolę jednego z jurorów. Pełen empatii, charyzmy, dystansu i poczucia humoru – podbija serca tysięcy widzów.

Moran pojawia się także w reklamach oraz rozmaitych, kulinarnych produkcjach. Kulisy zawodowych realizacji aktywnie relacjonuje w sieci. Kucharz prowadzi swój profil, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony internautów. Publikacje prezentera śledzi już 100 tysięcy osób. Restaurator dzieli się swoją codziennością, a na udostępnianych kadrach od czasu do czasu towarzyszą mu także bliscy. Michel Moran nie kryje, że rodzina zajmuje niezwykle ważne miejsce w jego sercu.

Już okres wakacyjny!!!! Odpoczynek z rodziną nieważne gdzie. Ważne jest być razem, bo moja rodzina jest najważniejsza – czytaliśmy swego czasu na Instagramie restauratora.

Michel Moran: "I taka miłość może trwać całe życie"

Teraz w jego wirtualnej galerii zdjęć pojawiło się kolejne ujęcie u boku ukochanej żony.
W internetowym albumie 57-latka fani mają okazję zobaczyć serię wyjątkowych kadrów. Juror programów spod szyldu „MasterChef” staje przed aparatem razem z Haliną Moran:

Związek jest rzeczą piękną, ale również trudną jak trwa ponad 20 lat. Nie jest łatwo. Miłość musi być silna, muszą być kompromisy i tolerancja. I trzeba umieć wybaczać!!! I taka miłość może trwać całe życie.

Pod postem znalazły się także hasztagi, wśród których wyróżnia się m.in.: #rodzina, #milość, #szczęście. Michel Moran podzielił się ujęciami z rodzinnego albumu, a fani pospieszyli z publikacją pochlebnych wpisów. Pod uroczymi materiałami z wakacyjnych wyjazdów zebrało się mnóstwo sympatycznych komentarzy. Zachwytom nie ma końca!

Piękna para – podkreśla Małgorzata Ohme.

Wspaniała para;
Gratulacje, pozdrawiam serdecznie;
Piękni, młodzi, cudowni;
Dużo szczęśliwych lat razem życzę;
Gratulacje. Jesteście cudowni;
Kolejnych pięknych lat;
Najlepszości dla Was – dodają użytkownicy sieci.

Życzymy wszystkiego dobrego!

Anna Starmach, Michel Moran i Magda Gessler znowu razem! Już wszystko jasne!
Te zdjęcia mówią wszystko! "Jak zawsze w cudownym gronie" - czytamy w jednej z publikacji. Anna Starmach zdradziła kulisy powstawania kulinarnego show! Jak "MasterChef" wygląda "od kuchni"? Wyjaśniamy!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze