Mikołaj Roznerski w innym serialu TVP. Co dalej z "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski pojawi się w innym hicie TVP! Dziś wieczorem widzowie będą mogli zobaczyć nowy odcinek z udziałem aktora. Co dalej z jego rolą w "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski w filmach i serialach

Co słychać u Mikołaja Roznerskiego? Przystojny aktor ma ręce pełne roboty! Niezmiennie wciela się w postać Marcina Chodakowskiego w serialu: „M jak miłość”, gra w spektaklach teatralnych, a także zajmuje się promocją kawy sygnowanej jego nazwiskiem. Do tego dochodzą inne zobowiązania zawodowe: niedawno premierę miała druga część filmu pt.: „Poskromienie złośnicy”, a sam Roznerski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Na Instagramie zapowiedział projekt: „Zabij mnie, kochanie”. Miłośnicy serialowych wcieleń gwiazdora we wtorek powinni zasiąść przed telewizorami na nieco dłuższą chwilę! Wprawdzie nowy odcinek „M jak miłość” 13 lutego rozpocznie się planowo, ale później TVP 2 wyemituje kolejny epizod innego hitu: „Na sygnale”. W 529. odsłonie ratownicy medyczni udzielą pomocy... Roznerskiemu! A ściślej: granej przez niego postaci. Aktor dołączył bowiem do obsady wspomnianego serialu.

„Na sygnale”, odcinek 529. Mikołaj Roznerski w serialu

Produkcja „Na sygnale” zaprosiła widzów na nowy odcinek, publikując w mediach społecznościowych kadry z planu. Widać na nich Mikołaja Roznerskiego mającego zabandażowaną rękę.

Przesuń w prawo.

Taki pacjent „wpadnie” dziś w ręce ekipy 21S. Nie przegapcie „Na sygnale” o 21:55 w TVP2! – brzmi opis pod galerią.

Czy to oznacza, że odtwórca roli Marcina Chodakowskiego zniknie z „M jak miłość”? Absolutnie nie! Wątek detektywa, Kamy (Michalina Sosna) i Izy (Adriana Kalska) jest obecnie jednym z ważniejszych w serialu. W drugiej propozycji „Dwójki” z kolei Roznerski pojawi się jedynie gościnnie. Oglądacie projekty z udziałem gwiazdora?

Widzowie "M jak miłość" dopatrzyli się "wpadki"! "Ale tam dziwna pogoda"
Co to był za odcinek! W "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) walczyła o życie, a uratowali ją przyjaciele. Czujni widzowie dopatrzyli się pewnego szczegółu, o którym wspomnieli w sieci. O czym dokładnie mowa?

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Mikołaj Roznerski w innym serialu TVP. Co dalej z "M jak miłość"? to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.