hity na MAXXa
hity na MAXXa

Mundurowi zjawili się u Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. "Były pewne problemy" [FOTO]

Małgorzata Ostrowska-Królikowska a swoim Instastories poinformowała, że przyjechała do niej policja. Gwiazda "Klanu" sama prosiła o interwencje.

Policja interweniowała u Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w niedzielę  po południu na swoim Instatories opublikowała krótkie nagranie z policjantami. Z telefonem w ręku nagrała trzech mundurowych, którzy pojawili się obok jej samochodu. W filmiku aktorka wyjaśniła, że z funkcjonariuszami nie spotkała się w miłych okolicznościach. Kiedy w słoneczne przedpołudnie podróżowała z Przemyśla do Rzeszowa, miała „pewne problemy”. Wdowa po Pawle Królikowskim nie sprecyzowała, co dokładnie jej się przytrafiło.

Z wideo zamieszczonego w mediach społecznościowych wynika na szczęście, że z kłopotów wybawili ją policjanci. Wpatrując się w kamerę, podziękowała funkcjonariuszom. Najprawdopodobniej niebezpieczeństwo zostało zażegnane i matka Antoniego Królikowskiego mogła bezpiecznie wrócić na trasę.

Instastories Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej /fot. Instagram

Serdecznie chciałam podziękować panom policjantom, którzy pomogli mi dzisiaj na trasie z Przemyśla do Rzeszowa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim panom policjantom i bardzo, bardzo pozdrawiam

- powiedziała gwiazda „Klanu” na Instagramie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska mąż, dzieci

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to jedna z bardziej lubianych aktorek w Polsce. Przychylność widzów zdobyła rolą ciepłej Grażynki w serialu „Klan”. W postać żony Ryszarda Lubicza wciela się od lat. Gwiazda występuje w telewizyjnej produkcji od samego początku, a jej bohaterka stworzyła spokojny dom dla trójki dzieci: Bożeny, Maćka i Kasi. Prywatnie 58-latka ma aż pięcioro pociech: Antoniego, Jana, Julii, Marceliny oraz Ksawerego. To owoce jej małżeństwa z Pawłem Królikowskim. Aktor odszedł po chorobie w 2020 roku.

O rodzinie Królikowskich od dłuższego czasu głośno jest w mediach. Niedawno pojawiły się informacje o nieślubnym synu „Kusego” z „Rancza”. Ciągle podgrzewany jest też temat małżeństwa Antoniego Królikowskiego z Joanną Opzodą. Małżonkowie rozstali się. Aktorka została sama z synem Vincentem, a jej były mąż nie płaci alimentów.

Kinga Zawodnik szczerze o zmniejszeniu żołądka. Pokazała zdjęcia ze szpitala [FOTO]
Kinga Zawodnik postanowiła szczerze opowiedzieć o kulisach operacji bariatrycznej. Gwiazda TVN Style nie przebierała w słowach i pokazała nieocenzurowane zdjęcia.

Oceń ten artykuł 7 24

Ogólna ocena Mundurowi zjawili się u Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. "Były pewne problemy" [FOTO] to: 22% / 100%, uzyskana z: 31 głosów.