"Na Wspólnej" znika z TVN. Co z nowym odcinkami popularnego serialu?

Serial "Na Wspólnej" znika z ramówki TVN. Telenowela przez najbliższe dni nie pojawi się w telewizji. Co się stało? Co z nowymi odcinkami popularnej produkcji?

"Na Wspólnej" znika z ramówki TVN

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych, który trafił do ramówki TVN ponad 19 lat temu. Widzowie z ogromnym zainteresowaniem śledzą losy bohaterów telenoweli, która ma już przeszło 3400 odcinków. Serialowa propozycja TVN od lat charakteryzuje się nieprzerwaną emisją. Nowe epizody "Na Wspólnej" emitowane są także latem, gdy inne programy mają wakacyjną przerwę. Teraz okazało się, że serial na jakiś czas zniknie z anteny. 3474. odcinek to ostatni, który widzowie mogli obejrzeć w TVN przed przerwą.

"Na Wspólnej" z przerwą w emisji

"Na Wspólnej" nie pojawi się na antenie TVN przez tydzień. Dlaczego nadawca podjął taką decyzję? Pierwszym powodem jest dzień świąteczny, który przypada na poniedziałek, 15 sierpnia. Obchodzimy wtedy Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny oraz Święto Wojska Polskiego. Drugą przyczyną zmian w ramówce jest zaplanowana transmisja z "Top Of The Top Sopot Festival 2022", którą będzie można oglądać od wtorku do czwartku po godz. 20:00, a więc w czasie emisji "Na Wspólnej". Stąd też zapadła decyzja o chwilowym zdjęciu serialu z anteny.

"Na Wspólnej". Kiedy nowe odcinki w TVN?

Kiedy "Na Wspólnej" wróci do ramówki TVN? Telewizyjna emisja serialu zostanie wznowiona od poniedziałku, 22 sierpnia. Widzowie zobaczą wtedy 3475. odcinek popularnej produkcji. Przypomnijmy, że telenowelę można też śledzić za pośrednictwem platformy Player. W bibliotece serwisu znajduje się blisko 1000 epizodów "Na Wspólnej".

Gwiazda "Na wspólnej" nie do poznania. Michał Malinowski już nie przypomina siebie sprzed lat
Kilka lat temu był u szczytów swojej aktorskiej kariery. Widzowie znają go z "Na Wspólnej", "Tańca z gwiazdami" oraz "Pierwszej miłości". Jak teraz wygląda Michał Malinowski?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze