Natalia Kukulska gorzko na temat dzieci: "Zawsze pojawią się głosy, że mamusia albo tatuś coś załatwili"

W środowisku polskiego show-biznesu, gdzie talent często przechodzi z pokolenia na pokolenie, dzieci Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki również idą w ich ślady. Jan i Anna Dąbrówka zdecydowali się na kariery związane z muzyką i sztuką, podtrzymując rodzinną tradycję. Artystka wyjaśnia: "Zawsze pojawią się głosy, że mamusia albo tatuś coś załatwili".

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka - muzyczna rodzina

Natalia Kukulska to córka piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. W 2000 roku stanęła na ślubnym kobiercu z perkusistą Michałem Dąbrówką. Małżeństwo wychowuje wspólnie troje dzieci: Jana (23 l.), Annę (18 l.) i Laurę (6 l).

Jan Dąbrówka wydał już dwa albumy

Ostatnio w wywiadzie udzielonym dla "PANI" artystka opowiedziała trochę o planach zawodowych dwójki najstarszych dzieci. Jan Dąbrówka niedawno skończył studia na Akademii Muzycznej w Katowicach.


Poszedłem na perkusję klasyczną orkiestrową, czyli instrumenty perkusyjne, to jest: marimba, wibrafon, ksylofon, werbel, kotły i perkusja -mówił Jan w "Dzień Dobry TVN".


Mimo młodego wieku syn Kukulskiej wydał już dwa albumy. Chłopak koncertuje również z mamą. Brał udział między innymi w produkcji płyty "Czułe struny", grając na instrumentach perkusyjnych.

Ania Dąbrówka również wybrała artystyczną ścieżkę rozwoju

Natalia Kukulska zdradziła również w "PANI", jakie plany na przyszłość ma jej starsza córka. Ania zaczęła właśnie studia w Londynie.


Uczy się tam aktorstwa, śpiewu, tańca w tym m.in. stepowania, elementów baletu -wspomniała dumna mama.


Artystka dodała także, że w przeszłości córka zastanawiała się nad rozwojem w kierunku musicalu. Wokalistka wspomniała również w wywiadzie, że ma świadomość tego, że społeczeństwo może złośliwie komentować wybory zawodowe jej dzieci. Jednak jej zdaniem geny i konotacje rodzinne nie są jedynym czynnikiem decydującym o ścieżce kariery. Według Kukulskiej o wiele bardziej liczy się pasja do wykonywanej pracy. A tej w przypadku syna i córki im nie brakuje zdaniem piosenkarki.

 

Oceń ten artykuł 0 0