Natalia Kukulska ścięła burzę loków! Tak teraz wygląda [FOTO]

Natalia Kukulska od lata zachwyca nie tylko świetnym głosem, ale i zjawiskowym wyglądem. Uwagę przyciągały szczególnie charakterystyczne włosy, układające się w niesforne loki. Teraz piosenkarka zdecydowała się zmienić swój look i zrobiła odważne cięcie.

Natalia Kukulska – życie i kariera

Natalia Kukulska przyszła na świat jako córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. W branżę muzyczną wkroczyła bardzo wcześnie, bo już jako mała dziewczynka. Wydała wtedy trzy albumy z utworami kierowanymi do kilkulatków. Będą już dorosłą kobietą stworzyła takie hity jak „Dłoń” czy „Wierność jest nuda”. Prywatnie wokalistka jest mamą trojga dzieci – Jana, Anny i Laury – z którymi jest bardzo mocno związana. Artystka czasami publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z bliskimi – podobieństwo córek do mamy jest niesamowite!

Nowa fryzura

Natalia znana była z gęstej burzy ciemnych loków. Fryzura wokalistki zwracała uwagę i sprawiała, że Kukulska była jedyna w swoim rodzaju. Teraz artystka zdecydowała się na zmianę wizerunku i postawiła na dość radykalne cięcie.

Miejmy to za sobą. Tak ścięłam je […] to tylko włosy. Tym razem nie tylko chciałam, ale i musiałam. Lekko mi już i wiosennie – napisała.

Po postem posypały się miłe słowa dotyczące odświeżonego wyglądu celebrytki. Zmiany pochwaliły między innymi Justyna Steczkowska i Marzena Rogalska.

Jak Wam się podoba Natalia w nowym wydaniu?

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Natalia Kukulska ścięła burzę loków! Tak teraz wygląda [FOTO] to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.