Natalia Kukulska z rodziną na zdjęciu. Jak wygląda najmłodsze dziecko piosenkarki?

Od kilku dni Natalia Kukulska przebywa z rodziną w Andaluzji. Na wakacje z piosenkarką wybrała się także rodzina Małgorzaty Sochy. Wczoraj wokalistka pokazała na Instagramie zdjęcie z najmłodszą córką. Podobna do mamy?

Natalia Kukulska  i Małgorzata Socha razem na wakacjach

W ostatnich dniach na Instagramie Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej możemy obserwować relacje ze wspólnie spędzanych wakacji w Hiszpanii. Nie wiadomo, czy przyjaciółki cały wyjazd spędzają razem, czy udało im się tylko złapać w Andaluzji na parę chwil. Obie gwiazdy zdążyły już jednak zamieścić w sieci kilka wpisów, z których można wywnioskować, że rodziny spędzają w Hiszpanii dobry czas. Wczoraj obie artystki wrzuciły na swoje profile w mediach społecznościowych zdjęcia z pociechami.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska z córką na zdjęciach

Natalia Kukulska bardzo chroni swoją prywatność, dlatego do tej pory rzadko publikowała na  instagramowym profilu fotografie dzieci. Tym razem zrobiła wyjątek i wrzuciła zdjęcie ze swoim mężem Michałem Dąbrówką i najmłodszą córką – Laurą. 6-latka podobnie jak mama ma kręcone ciemne włosy. Wokalistka w opisie posta napisała:

Jestem trochę „jesieniarą” ale gdyby tak ta chwila ze zdjęcia z przedwczoraj mogła trwać dłużej …… życzę pięknej jesieni, przesyłając resztki lata

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

Natalia Kukulska jest córką piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. W 2000 roku stanęła na ślubnym kobiercu z perkusistą Michałem Dąbrówką. Małżeństwo wychowuje wspólnie troje dzieci: Jana, Annę i Laurę.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Oceń ten artykuł 0 0