Natalia Siwiec publikuje gorące kadry. Modelka pozuje w stroju kąpielowym. "Wow" [ZDJĘCIA]

Na Instagramie Natalii Siwiec pojawiły się kolejne gorące fotografie. Modelka podzieliła się z fanami zdjęciami w kostiumie kąpielowym. Zmysłowe kadry podbijają sieć! Strój z siateczką, rozpuszczone włosy i tajemnicze spojrzenie - komplementom nie ma końca. "Wow", "Jestem fanką twojej urody" - podkreślają internauci.

Natalia Siwiec w kostiumie kąpielowym

Natalia Siwiec zasłynęła ze swoich: kreatywności i miłości do "szalonych" stylizacji. Celebrytka chętnie eksperymentuje z ubiorem oraz dodatkami. Swoje pomysły publikuje w ramach wirtualnej galerii na Instagramie. Jeszcze jakiś czas temu fani mieli okazję zobaczyć ją: w niebieskim long bobie z grzywką, a także w krótkich blond włosach. Czytaj więcej tutaj:

Natalia Siwiec wygląda zupełnie inaczej! Modelka pokazała się w niebieskich włosach [FOTO]
Celebrytka opublikowała serię fotografii, na których zapozowała w różowym komplecie. Ten kontrastuje z jej fryzurą, która, nieco krótsza niż dotychczas, jest w kolorze niebieskim. Jak zareagowali fani? "Pasuje Ci. Ładnie" - czytamy....

W internetowym albumie 39-latki nie brakuje zarówno: efektów profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i spontanicznych fotografii, powstałych pod wpływem chwili. Celebrytka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoją codziennością, pomysłami, przemyśleniami. Publikowane przez nią treści cieszą się zainteresowaniem ze strony 1,3 mln użytkowników.

Modelka nawiązuje współprace z rozmaitymi markami. Ich efekty prezentuje instagramowej społeczności. Nie inaczej było również i tym razem, kiedy Natalia Siwiec podzieliła się z obserwatorami dwiema fotografiami w stroju kąpielowym. Celebrytka zapozowała z produktami pewnej marki kosmetycznej. Przed aparatem "stanęła" w kostiumie z siateczką. 39-latka podkreśla swoją figurę, a w sekcji komentarzy sypią się komplementy:

Piękna;
Wow;
OMG… Natalia, wyglądasz jak anioł;
Jestem fanką Twojej urody;
Jesteś przepiękna.

Kolejne zdjęcie po przesunięciu.

Materiał @nataliasiwiec.official został oznaczony jako „współpraca reklamowa”.

Natalia Siwiec – kariera, Instagram, rodzina

Modelka, jedna z najpopularniejszych postaci w polskim show-biznesie – Natalia Siwiec nieustannie zaskakuje. Okrzyknięta mianem „Miss Euro 2012” celebrytka pojawiła się na planie produkcji, takich jak: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (w parze z Janem Klimentem); „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „365 dni: Ten dzień” czy „Kolejne 365 dni”.

Natalia Siwiec prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Chętnie opowiada o swoich: doświadczeniach oraz kulisach zawodowych projektów. Relacjonuje rozmaite współprace z markami, fotografuje stylizacje na oficjalne wyjścia, dzieli się czasem spędzonym z rodziną. Modelka utrzymuje stały kontakt z fanami i dba o to, aby posty pojawiały się w jej internetowym albumie regularnie.

39-latka prywatnie związana jest z Mariuszem Raduszewskim. Razem z ukochanym wychowuje córkę Mię, która przyszła na świat w 2017 roku. Mąż gwiazdy aktywnie uczestniczy także w życiu syna (Mateusza Raduszewskiego) ze swojego poprzedniego związku.

Natalia Siwiec w bikini: "Cukier! Słodkości! I różne śliczności". Uroczy kadr oczarował fanów
Celebrytka wzięła udział w pewnej wyjątkowej sesji zdjęciowej. Jej efekty pojawiły się zarówno na profilu modelki, jak i w wirtualnej galerii samej autorki. 38-letniej celebrytce na fotografii towarzyszy ktoś jeszcze! "Słodziaki" -...

Natalia Siwiec o ciąży, małżeństwie i córce. O wszystkim opowiedziała na Instagramie
Natalia Siwec prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Jej działalność na Instagramie cieszy się niemałym zainteresowaniem ze strony internautów. Tym razem modelka zdecydowała się opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze