Natalia Szroeder z tajemniczym spojrzeniem. Fani snują pewne domysły [ZDJĘCIE]

Gwiazda polskiej sceny muzycznej podzieliła się z fanami nowym kadrem. Na opublikowanej fotografii pozuje w skąpym topie i wyjątkowym makijażu. I choć opis nie zdradza zbyt wiele, wierni słuchacze mają już pewne przypuszczenia...

Natalia Szroeder - kariera

Natalia Szroeder, polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, cieszy się niemałą popularnością. Jej działalność na muzycznej scenie od lat podbija serca słuchaczy. Jeszcze jako mała dziewczynka artystka wystąpiła w programie pt. „Od przedszkola do Opola”. Pojawiła się także w „Szansie na sukces”. Obecnie spełnia swoje zawodowe marzenia i wydaje kolejne single oraz albumy. „Przypływy”, „Późne godziny”, „Powinnam?”, „Para”, „Lustra”, „Zamienię cię”, „Powietrze”, „Pestki”, „1-2 X” i in. przyciągają do siebie tysiące fanów. Szroeder zachwyca talentem, wyjątkową barwą głosu, naturalnością i ujmującym charakterem.

Piosenkarka nie zwalnia tempa i próbuje nowych rzeczy. Jeszcze jakiś czas temu zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie pt. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Udziela się także w sieci. Na samym Instagramie obserwuje ją już 495 tys. użytkowników. Fani wyczekują na coraz to kolejne wieści ze strony gwiazdy i chętnie komentują jej najnowsze publikacje. I choć wydaje się, że artystka niezwykle ceni sobie prywatność, od czasu do czasu dzieli się kadrami, ukazującymi kulisy swojej codzienności. Teraz w jej wirtualnej galerii zdjęć znalazło się ujęcie, które zdecydowanie pobudziło ciekawość internautów.

"Uuu, wietrzę nowości"

Natalia Szroeder w skąpym topie, w starannie wykonanym makijażu i z tajemniczym spojrzeniem spogląda w prosto w obiektyw. Make-up składa się m.in. z delikatnych zdobień w okolicy oczu. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W sekcji komentarzy posypały się komplementy:

Angel [pol. Anioł];
Prześliczna;
Jakie ładne;
Boska jak zawsze;
Najpiękniejsza;
Piękna, urocza, zjawiskowa kobieta;
Jesteś naturalnie piękna;
Jaka słodka;
Pięknotka – czytamy.

Wśród wpisów pojawiły się także pewnego rodzaju domysły.

Czyżby nowy singiel?;
OMG, wiesz, że kochamy niespodzianki muzyczne od Ciebie najbardziej! A czujemy, że coś idzie;
Co to będzie?;
Chyba coś będzie soon – wskazują.

Sama gwiazda nie odniosła się jeszcze do przypuszczeń obserwatorów. Jedno jest pewne – słuchacze nie mogą doczekać się muzycznych nowości ze strony artystki. 

Natalia Szroeder pozuje ze swoją "pociechą". Fani o jej wyjątkowym przyjacielu: "Cudowności"
Artystka opublikowała uroczą fotografię. Zdjęcie "w domowym wydaniu" i w doborowym towarzystwie przyciągnęło uwagę użytkowników sieci. Nie zbarakło pochlebnych wpisów. "Cudowności" - czytamy w sekcji komentarzy. Kto skradł serca...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Natalia Szroeder z tajemniczym spojrzeniem. Fani snują pewne domysły [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze