Nie do wiary, w jakim stroju Małgorzata Rozenek pozowała na "ściance"! Gorset podkreślający biust zwraca uwagę

Małgorzata Rozenek promuje swój nowy program: "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Na jednym z niedawnych wydarzeń prezenterka zaprezentowała się w oryginalnej kreacji!

Małgorzata Rozenek i nowy program TVN. Kiedy oglądać „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”?

Małgorzata Rozenek będzie mieć nowy program! Prezenterka znana z takich projektów, jak m.in.: „Perfekcyjna pani domu”, „Projekt Lady” oraz „Dzień dobry TVN” już wkrótce zaprezentuje się widzom z zupełnie innej strony. „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” to nowa propozycja stacji TVN, w której żona Radosława Majdana zmierzy się nie tylko ze swoimi słabościami, ale też z… „przeciwnikami”!

W programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania – zapowiedział nadawca.

Już wiadomo, że „rywalami” Małgorzaty Rozenek-Majdan zostali:

  • Piotr Głowacki, aktor
  • Kajetan Kajetanowicz, kierowca rajdowy
  • Łukasz Kadziewicz, siatkarz
  • Wojciech Łozowski, muzyk
  • Łukasz Orbitowski, pisarz
  • Jakub Nowaczkiewicz, influencer i zawodnik freak-fightów.

Bohaterka show podczas nagrań mogła liczyć na wsparcie mentorek: Zofii Szawernowskiej oraz Joanny Jędrzejczyk. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć odcinki show? Jak podają media, „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” zadebiutuje już za niecały tydzień: 16 kwietnia.

Niemal tuż przed startem projektu Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła udział w specjalnym wydarzeniu dla mediów. Mama trójki chłopców chętnie pozowała na „ściance”, a także rozmawiała z dziennikarzami. Uwagę przykuwa strój prezenterki: Rozenek postawiła bowiem na oryginalny, srebrny gorset.

Małgorzata Rozenek-Majdan na nowych zdjęciach

Małgorzata Rozenek Majdan zdecydowała się na połączenie luźnych, białych spodni ze srebrnym gorsetem podkreślającym biust. Całość uzupełniały rozpuszczone włosy oraz delikatny makijaż. Trzeba przyznać, że jest to dość nieszablonowe połączenie modowe. A jak Małgorzata Rozenek zaprezentowała się przed telewizyjnymi kamerami, nagrywając odcinki do swojego programu? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższy wtorek!

Fot. AKPA/ Wojtalewicz Jarosław

Nie do wiary, w jakim stroju Małgorzata Rozenek pozowała na "ściance"! Gorset podkreślający biust zwraca uwagę

Fot. AKPA/ Wojtalewicz Jarosław

Nie do wiary, w jakim stroju Małgorzata Rozenek pozowała na "ściance"! Gorset podkreślający biust zwraca uwagę

Fot. AKPA/ Wojtalewicz Jarosław

Kulisy programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Małgorzata Rozenek-Majdan przeżyła chwile grozy
"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" zadebiutuje na antenie TVN 16 kwietnia. Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzy się w nim w różnych konkurencjach z mężczyznami. Teraz celebrytka zdradziła kulisy rozmów z producentem show. Były chwile...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Nie do wiary, w jakim stroju Małgorzata Rozenek pozowała na "ściance"! Gorset podkreślający biust zwraca uwagę to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.