Nie żyje Mateusz Murański, freak fighter i aktor serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Mateusz Murański nie żyje - podał "Super Express". Informację w rozmowie z RMF FM potwierdziła Grażyna Wawryniuk, rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku. Murański miał 29 lat.

Mateusz Murański nie żyje

Internet obiegła szokująca wiadomość o śmierci 29-letniego Mateusza Murańskiego, zawodnika MMA i aktora znanego m. in. z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Informację podał „Super Express”, powołując się na słowa Grażyny Wawryniuk, rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku:

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m. in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich

W rozmowie z RMF FM Grażyna Wawryniuk potwierdziła te informacje.

Kim był Mateusz Murański?

Mateusz Murański urodził się w 1994 roku. Popularność przyniosła mu rola Adriana „Adka” Barskiego w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Jako aktor wystąpił także w produkcjach takich jak: „Asymetria”, „Inni ludzie” czy w nominowanym do Oscara filmie „IO”. Jego ojciec to aktor Jacek Murański.

Dawid Ozdoba nie żyje. Zawodnik Fame MMA miał 45 lat
Nie żyje Dawid Ozdoba, były tancerz oraz zawodnik federacji Fame MMA i MMA Attack. O śmierci celebryty poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych jego matka Ewa. Ozdoba miał 45 lat.

Murański był także zawodnikiem freak fightów. Swoją pierwszą walkę stoczył na gali Fame MMA 10 w maju 2021 roku. Jego przeciwnikiem był wówczas Arkadiusz Tańcula. Debiutancki pojedynek przegrał na punkty. Jeszcze w tym samym roku zaliczył serię trzech zwycięstw. 2022 rok zaczął natomiast od przegranej z Don Kasjo. W sierpniu ubiegłego roku doszło do głośnego rewanżu Mateusza Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Podczas Fame MMA 15 ponownie zaliczył porażkę.

Fame MMA wydało oświadczenie ws. śmierci Mateusza Murańskiego. "Ciężko to wszystko zrozumieć"
Mateusz Murański nie żyje. Wstrząsająca wiadomość o śmierci zaledwie 29-letniego aktora serialu "Lombard. Życie pod zastaw" i zawodnika Fame MMA obiegła media we wtorkowe popołudnie. Niedługo...

Mateusz Murański grał w „Lombardzie”

Na wieść o śmierci Mateusza Murańskiego zareagowali już twórcy „Lombard. Życie pod zastaw”.

Dotarła do nas wstrząsająca wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego, który w „Lombardzie” grał Adka. Z ogromnym żalem żegnamy Mateusza, a jego najbliższym składamy kondolencje i łączymy się w bólu 

– przekazano za pośrednictwem instagramowego profilu serialu.

Oceń ten artykuł 11 14

Ogólna ocena Nie żyje Mateusz Murański, freak fighter i aktor serialu "Lombard. Życie pod zastaw" to: 44% / 100%, uzyskana z: 25 głosów.