Znany zawodnik freak fightów zatrzymany w Gdańsku. Trafił do więzienia

W Gdańsku zatrzymano znanego zawodnika freak fightów. Według ustaleń RMF FM to Paweł B. 35-latek ma spędzić w więzieniu 2 lata. Był poszukiwany do odbycia wyroku.

Zatrzymanie freak fightera w Gdańsku

Pomorscy policjanci zatrzymali w Gdańsku 35-latka związanego ze środowiskiem pseudokibiców. Według nieoficjalnych informacji dziennikarzy RMF FM, to Paweł B., jeden z rozpoznawalnych zawodników tzw. freak fightu. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia wyroku za oszustwa. Trafił już do więzienia, gdzie ma spędzić najbliższe 2 lata.

Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na jednej z ulic Gdańska i zatrzymali go, gdy kierował mercedesem, wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami. Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku 

– poinformowała Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

35-latek był poszukiwany od tygodnia. Jak dodaje Kamińska, kojarzono go z pseudokibicami trójmiejskiej drużyny piłkarskiej oraz fanami freak fightów, na których galach stoczył kilka walk.

​Zawodnik freak fightów zatrzymany w Gdańsku. Był skazany za oszustwa
Znany zawodnik tak zwanych freak fightów został zatrzymany w Gdańsku. Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM, mężczyzna ma spędzić 2 lata w więzieniu. Był poszukiwany do odbycia wyroku za oszustwa.

Mateusz Murański nie żyje

Dodajmy, że w środę światem polskiego freak fightu wstrząsnęła informacja o śmierci Mateusza Murańskiego, zawodnika federacji Fame MMA i High League, który rozwijał także karierę aktorską. Miał na swoim koncie role w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” czy w nominowanym do Oscara filmie „IO” Jerzego Skolimowskiego. O okolicznościach odnalezienia ciała poinformowała Grażyna Wawryniuk, rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku:

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m. in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich

Fame MMA wydało oświadczenie ws. śmierci Mateusza Murańskiego. "Ciężko to wszystko zrozumieć"
Mateusz Murański nie żyje. Wstrząsająca wiadomość o śmierci zaledwie 29-letniego aktora serialu "Lombard. Życie pod zastaw" i zawodnika Fame MMA obiegła media we wtorkowe popołudnie. Niedługo...

Oceń ten artykuł 5 3

Ogólna ocena Znany zawodnik freak fightów zatrzymany w Gdańsku. Trafił do więzienia to: 62% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.