Ola Ciupa pozuje w skąpym bikini. Artystka odsłania opalony biust. "Bomba" [FOTO]

Artystka, na muzycznej scenie znana jako Dj Slavic, stanęła przed obiektywem w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Fotografia w iście wakacyjnym klimacie obiegła sieć i spotkała się z ogromną aprobatą ze strony fanów. Komplementom nie ma końca!

Ola Ciupa na Instagramie

Ola Ciupa, fotomodelka, prezenterka telewizyjna, „Słowianka Donatana”, która pojawiła się w teledysku utworu pt. „My Słowianie”, na muzycznej scenie udziela się jako Dj Slavic. 31-latka prowadzi także swój profil w mediach społecznościowych. Wirtualna galeria zdjęć artystki cieszy się niemałą popularnością wśród internetowej społeczności. Celebrytka nieustannie się rozwija, angażuje w coraz to kolejne projekty, a na samym Instagramie przyciąga już 752 tys. obserwujących.

Fotografie, ukazujące: kulisy jej zawodowych obowiązków, efekty współprac, chwile spędzone z ukochanym czy egzotyczne wyjazdy, za każdym razem cieszą się uznaniem ze strony fanów. Na profilu nie brakuje także gorących fotografii w bikini czy w niezwykle zmysłowych stylizacjach. Ola Ciupa wprowadza internautów w iście tropikalny, wakacyjny klimat, dzieli się: swoją pozytywną energią, przemyśleniami oraz zapierającymi dech w piersiach kadrami. Tak było również i tym razem…

Wspomnienia ze słonecznej Hiszpanii

Fotomodelka stara się utrzymywać regularny kontakt z użytkownikami. Relacjonuje swój przebieg dnia, a od czasu do czasu udostępnia także zdjęcia opatrzone krótkim opisem. W tym, dotyczącym jej najnowszej publikacji, zwraca się bezpośrednio do odbiorców.

Lato…  Kocham te porę roku, urodziłam się w wakacje (lew, a Wy?) i zawsze marzyłam, aby zamieszkać gdzieś, gdzie zawsze będzie lato. Lato kojarzy mi się z wolnością, beztroską, brakiem szkoły i obowiązków, jazdą na rowerze polną drogą, truskawkami, przygodami i odkrywaniem. A Wam? – czytamy.

Dj Slavic „wskakuje” w czarny strój kąpielowy, odsłania ciało i pozuje na zielonej trawie. W tle rozpościera się zachwycający budynek, roślinność oraz basen. Wydaje się, że artystka wspomina swój wyjazd do słonecznej Hiszpanii. Ola Ciupa prezentuje opaloną sylwetkę, a internauci nie kryją zachwytu. Razem ze swoją idolką mogą choć na chwilę przenieść się oczami wyobraźni prosto w magiczne, malownicze miejsce. Kadr przywodzi na myśl błogi relaks i wolne chwile w promieniach słońca.

Trzeba kupić dom w Hiszpanii – komentuje ukochany artystki, raper Jakub "Kubańczyk" Flas, z którym ta zaręczyła się w sierpniu 2020 roku.

Perfekcyjna;
Bomba;
Strój kąpielowy mega;
Ślicznie wyglądasz;
Zdjęcie hot;
Wow;
Najcudowniejsza – zaznaczają oczarowani fani.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Dj SLAVIC

Oceń ten artykuł 4 7

Ogólna ocena Ola Ciupa pozuje w skąpym bikini. Artystka odsłania opalony biust. "Bomba" [FOTO] to: 36% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.
Komentarze