Ola Ciupa rozgrzewa w bikini. Artystka podkreśla opalony biust. "Petarda" [FOTO]

"Coś niecoś się opaliłam" - wskazuje w opisie celebrytka. W dwuczęściowym stroju kąpielowym odważnie pozuje przed obiektywem i podbija serca fanów. Nie zabrakło także komentarza jej ukochanego. Jak wypadła? "Hot, hot, hot" - czytamy.

Gorąca fotografia prosto ze słonecznej Hiszpanii!

Ola Ciupa aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie przyciąga coraz to kolejnych użytkowników sieci. Obecnie wirtualną galerię zdjęć celebrytki, na muzycznej scenie znanej także jako Dj Slavic, śledzi 729 tys. użytkowników sieci. Wśród publikacji nie brakuje tych, prezentujących kulisy życia prywatnego i zawodowego artystki. Ola Ciupa chętnie dzieli się fotografiami z profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i spontanicznymi kadrami z wakacji.

Tym razem fani mieli okazję zobaczyć gorące ujęcie swojej ulubionej artystki muzycznej na tle krystalicznej wody w basenie. Odważna poza, bikini i palące płomienie słońca nawiązują do rajskiego odpoczynku w Hiszpanii. Wydaje się, że nierównomierna opalenizna Oli Ciupy stała się jej inspiracją do krótkiego opisu zdjęcia. „Coś niecoś się opaliłam” – przyznaje z humorem.

Internauci: "Ogień"

Na pozostałych fotografiach z wyjazdu artystka pozuje w towarzystwie ukochanego. Kubańczyk, polski raper i producent muzyczny, prywatnie wybranek serca celebrytki, pokusił się o pozostawienie autorskiego wpisu. W sekcji komentarzy pod zdjęciem jego partnerki znalazły się trzy emotikony serca. Równie pozytywne reakcje Ciupa wywołała wśród pozostałych użytkowników. Pod zmysłowym ujęciem zebrało się już ponad 42 tys. polubień. Wielbiciele urody celebrytki nie szczędzili komplementów.

Ogień;
Woow;
Petarda;
Śliczna;
Haha, ładnie opalone;
Nawet bardzo, udane wakacje, sztosik;
Hot, hot, hot – pisali.

Ola Ciupa w czerwonej bieliźnie. Fanom odjęło mowę! "Hot Girl" [ZDJĘCIE]
Ukochana znanego w Polsce rapera Kubańczyka odważnie odsłania swoje ciało i prezentuje wdzięki w gorącym zestawie z koronki i kryształków. Dj Slavic porusza nie tylko na muzycznej scenie, ale również w mediach społecznościowych. Najnowsza fotografia...

Oceń ten artykuł 4 4

Ogólna ocena Ola Ciupa rozgrzewa w bikini. Artystka podkreśla opalony biust. "Petarda" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze