Ola Ciupa w bikini. Modelka rozgrzewa sieć! "Najpiękniejsza" [FOTO]

Fotografia nie umknęła uwadze wiernych fanów celebrytki. Artystka, na muzycznej scenie znana jako Dj Slavic, podzieliła się kadrem z magicznej sesji zdjęciowej. W otoczeniu drzew pozuje w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. "Zjawiskowa" - czytamy pod postem.

Ola Ciupa - kariera, Instagram, związek

Ola Ciupa, jedna z najgorętszych postaci w polskim show-biznesie, fotomodelka, prezenterka, na muzycznej scenie znana jako Dj Slavic – nie zwalnia tempa. Artystka aktywnie działa także w sferze mediów społecznościowych. Liczba jej obserwatorów na samym Instagramie sięga już 764 tys. użytkowników sieci. Internauci mają okazję poznać kulisy codzienności celebrytki. 31-latka dzieli się swoimi pomysłami, przemyśleniami, doświadczeniami oraz planami na przyszłość. Szczegóły znajdziecie na jej profilu pn. @ola_ciupa.

W jej internetowym albumie nie brakuje fotografii z wakacyjnych wyjazdów, spacerów czy ujęć w towarzystwie ukochanego. Ola Ciupa prywatnie związana jest z raperem, uczestnikiem Fame MMA, Jakubem "Kubańczykiem" Flasem. Para zaręczyła się w sierpniu 2020 roku.

Ola Ciupa w szczerym wyznaniu. Artystka odpowiada na pytania o ślub i dzieci
Modelka, na muzycznej scenie znana takze jako Dj Slavic, odpowiedziała na powtarzające się pytania dotyczące: jej związku z ukochanym, ślubu oraz dzieci. W ramach Q&A podzieliła się swoimi przemyśleniami. Co wyznała? Szczegóły poniżej.

Ola Ciupa w wakacyjnym wydaniu!

W wirtualnej galerii zdjęć prezenterki co jakiś czas publikowane są także efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych. Tuż obok spontanicznych kadrów z podróży oraz ujęć wykonanych w domowym zaciszu, znajdują się te, powstałe w ramach rozmaitych spotkań z fotografami i fotografkami.

Tym razem artystka zapozowała w dwuczęściowym stroju kąpielowym i w krótkich butach. Różowy kostium z paskami podkreśla figurę fotomodelki, która z rozwianymi włosami i z tajemniczym spojrzeniem - śmiało staje przed aparatem. W opisie podkreśla, że kadr powstał "spod migawki" Sylwii Nowickiej (@nudne_foto). Ola Ciupa eksponuje swoją sylwetkę i w otoczeniu malowniczych drzew oczarowuje instagramową publiczność.

Fani: "Petarda"

Internauci nie pozostali obojętni wobec najnowszej publikacji celebrytki. Obserwatorzy nie kryją swojego zachwytu, a w sekcji komentarzy sypią się komplementy. Pochlebnym wpisom nie ma końca!

Ślicznotka;
Urocza;
Piękna;
Wow;
Idealna;
Najpiękniejsza;
Zjawiskowa;
Wyglądasz bosko – czytamy.

To kolejny raz, kiedy artystka podbiła wirtualne serca odbiorców! Patrz tutaj:

Ola Ciupa eksponuje opalony biust. "Coś niecoś się opaliłam" [ZDJĘCIE]
Ujęcia w bikini podbijają sieć. Artystka zaprezentowała swoją figurę w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Nad basenem, w otoczeniu rajskiej przyrody śmiało pozuje przed obiektywem. "Hot, hot, hot" - komentują fani. Jak zareagował ukochany...

Oceń ten artykuł 2 7

Ogólna ocena Ola Ciupa w bikini. Modelka rozgrzewa sieć! "Najpiękniejsza" [FOTO] to: 22% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.
Komentarze