"Ostatnie rodzinne zdjęcie" Rubików. Nie ma na nim kompozytora! Fani się niepokoją [FOTO]

Agata Rubik lubi informować swoich obserwatorów o zmianach w swoim prywatnym życiu. Od kilku miesięcy rozgłaszała, że planuje wyjazd do USA. Za granicę miała przeprowadzić się wraz z mężem o dziećmi. Była miss udostępniła teraz wymowną fotografię. Fani dopytują o to, co dzieje się z Piotrem! Zostawił rodzinę? 

Agata i Piotr Rubikowie nie są razem? Na rodzinnej fotografii nie ma muzyka!

Już w kwietniu Agata i Piotr Rubikowie poinformowali opinię publiczną o tym, że kończą pewien etap w ich życiu. Para zamierza zerwać z dotychczasowym miejscem zamieszkania. Kompozytor i modelka postanowili przenieść się za granicę. Swoje szczęście będą budować z dala od rodzinnych stron. Rubikowie już wkrótce zamieszkają w Stanach Zjednoczonych.

Przez ostatnie miesiące relacjonowali kolejne etapy przybliżające ich do dnia wyprowadzki. Teraz rodzina jest już jedną nogą za oceanem. W środę wieczorem (12 lipca) Agata Rubik opublikowała ostatnie rodzinne zdjęcie, wykonane przed przeprowadzką do USA.

 Ostatnie zdjęcie z rodzicami przed wyjazdem. Pójdzie do ramki. Choć znając życie, już niebawem znowu się zobaczymy

– napisała pod fotografią Agata Rubik.

 Fani natychmiast zareagowali na udostępniony przez byłą miss kadr. Wśród komentarzy nie brakuje pytań o nieobecność Piotra Rubika.

Bez Piotra, nie fajnie.

Brakuje Pana Piotra do tej fotografii

– zżymali się internauci.

Agata Rubik wyjaśniła, czy mąż przeprowadza się wraz z nią

W końcu Agata Rubik nie wytrzymała i postanowiła wyjaśnić, co dzieje się z jej mężem. Odpowiedziała na dociekliwe pytanie jednej z użytkowniczek Instagrama i rozwiała wszelkie wątpliwości.

Chciałam napisać, w pierwszej chwili, że Pani mama super wygląda, ale w sumie to...wszyscy pięknie wyglądacie. Tylko pana Piotra brak i pieska - czy leci z Wami??

– drążyła internautka.

Oczywiście, że leci!

– podkreśliła modelka.

Agata i Piotr Rubikowie są małżeństwem od piętnastu lat. Poznali się w 2005 roku na konkursie piękności, w którym brała udział przyszła żona kompozytora. Ich związek od samego początku wzbudzał emocje. Modelka jest o 18 lat młodsza od lubianego kompozytora.

[inside-https://www.instagram.com/p/BkRw7HmA02v/]

Autor klaszczącego hitu „Niech mówią, że to nie jest miłość” od pierwszego spotkania stracił głowę dla pięknej blondynki. Dla ukochanej zmienił nawet miejsce zamieszkania! Choć złośliwi nie wróżyli im wspólnej przyszłości, oni tworzą szczęśliwą parę. Wspólnie doczekali się dwóch córek. Niespełna rok po ślubie na świat przyszła Helena. W 2014 roku urodziła się Alicja. Agata Rubik lubi dzielić się z fanami rodzinnymi chwilami. Na jej instagramowym profilu nie brakuje kadrów przedstawiających domowe ognisko.

block-oembed:0

 Magda Gessler została babcią. Syn Tadeusza Mullera urodził się w ważnym dniu [FOTO]
Tadeusz Muller po raz pierwszy został tatą. Swoją dumą i radością podzielił się z internautami. Na Instagramie pokazał zdjęcie wyczekiwanego syna. Nie zapomniał też o docenieniu dzielnej żony. Magda Gessler już pospieszyła z...

Oceń ten artykuł 0 0