Pakosińska i Wojdyło nie spodobali się widzom "Pytania na śniadanie"? Mocne słowa w komentarzach

Fani "Pytania na śniadanie" musieli w ostatnim czasie przetrawić wiele zmian, które zaszły w ich ulubionej śniadaniówce. Niedawno dowiedzieli się, kto został wybrany na ostatnią parę prowadzących. Jak widzowie oceniają duet po kilku odcinkach?

„Pytanie na śniadanie” – nowi prowadzący

Telewizja Polska przeszła w ostatnim czasie wiele zmian. Część z nich była związana z programem „Pytanie na śniadanie”. Z pracą w show pożegnali się dotychczasowi prezenterzy, między innymi: Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek, Tomasz Kammel czy Małgorzata Tomaszewska. Ich miejsce zajęły nowe twarze:

  • Klaudia Carlos i Robert El Gendy,
  • Joanna Górska i Robert Stockinger,
  • Beata Tadla i Tomasz Tylicki,
  • Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz,
  • Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło.

Ostatnia para kilka dni temu zaliczyła swój ekranowy debiut. Osądy widzów były mocno podzielone – część była zadowolona, ale inni nie kryli rozczarowania związanego z wyborem nowych osób. Jak publiczność ocenia Katarzynę i Piotra po tygodniu? 

Tak widzowie zareagowali na nową parę w "Pytaniu na śniadanie". Są komentarze
Poznaliśmy piątą parę prowadzących "Pytania na śniadanie". Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło po raz pierwszy powitali widzów we wtorek 20 lutego. W sieci już można przeczytać, co internauci sądzą na temat tego duetu.

Widzowie oceniają zmiany

W mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zdjęcia Katarzyny i Piotra z planu „Pytania na śniadanie”. Widzowie skorzystali z okazji i w sekcji komentarzy wyrazili swoje zdanie na temat nowej pary. Z wpisów zamieszczonych na Instagramie możemy wywnioskować, że sporo osób nadal nie przekonało się do prowadzących.

Nowi prowadzący, przepraszam, ale level humoru, błyskotliwość itp. kwalifikuje was na konferansjerów pogrzebowych. Kiedy próbujecie być zabawni, to aż zęby bolą, jak się na to patrzy.

Pan prowadzący powinien trochę popracować nad gramatyką, bo to nie pierwszy błąd.

Sztuczno… Nudno….

Jesteście masakra, nie da się oglądać.

Proszę, tylko nie to! Pani Pakosińska ten głos, ten śmiech, tego się nie da słuchać w porannej śniadaniówce. Tematy i prowadzący powinni przyciągać, a nie odpychać – pisali.

Oceń ten artykuł 7 29

Ogólna ocena Pakosińska i Wojdyło nie spodobali się widzom "Pytania na śniadanie"? Mocne słowa w komentarzach to: 19% / 100%, uzyskana z: 36 głosów.