Paulina Krupińska przekazała w "Dzień dobry TVN" nowinę! "Nasza rodzina się powiększa" [FOTO]

Paulina Krupińka-Karpiel zaskoczyła wyznaniem. Gospodyni porannego pasma "Dzień dobry TVN" w pewnym momencie podzieliła się z widzami nowiną, na którą ci czekali od dawna. "Po miesiącach starań rodzina się powiększa" - wyznała.

Paulina Krupińska ogłosiła nowinę na wizji

Na początku sobotniego wydania „Dzień dobry TVN” nic nie wskazywało na to, by miało ono wyjątkowe. Telewidzów powitali tym razem Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. W pewnym momencie gospodarze stanęli przed kamerą na baczność i niespodziewanie ogłosili elektryzujące wieści.

Prostujemy się, bo mamy do przekazania coś bardzo ważnego. Po wielu miesiącach starań nasza rodzina się powiększa

– zaczęła prowadząca, od razu przechodząc do wyjaśnień.

Nie nasza rodzina, nic się nie martw. Nie zaskoczę cię, ale zaskoczymy naszych widzów, bo oni na tę nowinę również czekają

– zwróciła się do Damiana Michałowskiego.

Wspólnie prowadzący podzielili się informacją, na którą publiczność czekała od dawna. Jak ujawnili, do grona prowadzących „Dzień dobry TVN” – po tym, jak z programem pożegnali się: Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Andrzej Sołtysik i Filip Chajzer – w końcu dołącza nowa para.

Karuzela z nazwiskami nowych prowadzących „Dzień dobry TVN” była rozkręcona przez bardzo długi czas. Na tę karuzelę zostało wsadzonych bardzo dużo nazwisk, ale ta karuzela w końcu się zatrzymała. Mamy to, panie i panowie. Mamy nazwiska nowych prowadzących „Dzień dobry TVN”

– oświadczył gospodarz sobotniego pasma.

Paulina Krupińska dziękuje za gratulacje ciąży. Nie zostawiła wątpliwości, czy znowu zostanie mamą!
Fani zaczęli ostatnio zasypywać Paulinę Krupińską wiadomościami dotyczącymi ciąży. Wielu z nich, przekonanych o tym, że spodziewa się kolejnego dziecka, zdążyło już pogratulować gospodyni "Dzień dobry TVN". Teraz żona...

„Dzień dobry TVN” z nowymi prowadzącymi

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski wiedzieli, jak podsycić emocje, ale ostatecznie nie podali na antenie żadnych szczegółów. Żeby poznać tożsamość nowych prowadzących, telewidzowie będą musieli zaczekać do niedzieli 3 grudnia 2023 roku.

Dodajmy, że według pierwotnych planów nowy duet miał pojawić się w „DD TVN” już w listopadzie. Ostatecznie trzeba było poczekać na niego nieco dłużej. Szefowa anteny Lidia Kazen w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl potwierdziła, że w zdjęciach próbnych brał udział m.in. Hubert Urbański. Według medialnych doniesień finalnie miał jednak zrezygnować z powierzonego mu już zadania. Shownews podawał, że miał być sparowany ze znaną z TVN24 dziennikarką Dagmarą Kaczmarek-Szałkow.

Nowinę o dołączających do zespołu „Dzień dobry TVN” prezenterach podano również na oficjalnym profilu programu na Instagramie. W zamieszczonym tam wpisie pojawiły się pewne wskazówki sugerujące, kogo można się spodziewać. Czytaj więcej:

"Dzień dobry TVN" w końcu ujawnia nowych prowadzących! "Wyjątkowy duet"
A więc jednak! Do obecnej ekipy "Dzień dobry TVN" dołączają nowi prowadzący. Na antenie zadebiutują już w niedzielę 3 grudnia. TVN zapewnia, że to "wyjątkowy duet, który dzięki swojej energii, pasji i doświadczeniu...

Oceń ten artykuł 0 2