Paulina z "Love Island" w bieli. Skąpy strój kąpielowy sporo odsłonił! "Zachwycasz swoim urokiem" - komentują internauci [ZDJĘCIE]

Paulina z 4. edycji programu: "Love Island" wrzuciła do sieci kadr, na którym prezentuje się w iście wakacyjnym wydaniu! Piękna modelka, białe bikini i egzotyczne tło - to połączenie zwróciło uwagę internautów.

„Love Island. Wyspa miłości”. Paulina Szczuc w bikini

Polska edycja programu: „Love Island. Wyspa miłości” doczekała się już 5. sezonów, a wkrótce startuje nowa odsłona show! Prowadząca – Karolina Gilon – po raz kolejny powita mieszkańców willi, a widzowie będą mogli decydować o losach par. W 4. edycji udział wzięła Paulina Szczuc, która budowała relację z Andrzejem Majchrzakiem. Ich znajomość miewała wzloty i upadki, a moment, w którym Andrzej otrzymał pełen emocji list od partnerki, był komentowany przez fanów „LI” jeszcze przez długi czas.

Kiedy wydawało się, że Paulina i Andrzej przezwyciężyli wszelkie przeciwności losu i chcą razem iść przez życie, do mediów trafiła informacja o ich rozstaniu. Pod koniec marca uczestnicy „Love Island” zamieścili w mediach społecznościowych specjalne oświadczenia, w których poinformowali o zakończeniu związku.

Chociaż ostatecznie okazało się, że Paulina Szczuc nie znalazła miłości w programie, to zyskała spore zainteresowanie widzów, którzy chętnie sprawdzają, co dzieje się w jej życiu po „Wyspie miłości”. Niedawno na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie Pauliny: modelka zaprezentowała się internautom w wakacyjnym wydaniu, pozując w bikini.

Paulina z „Love Island 4” na Instagramie

Paulina z „Love Island” przed obiektywem aparatu czuje się bardzo swobodnie, a publikowane przez nią kadry szybko zyskują zainteresowanie użytkowników Instagrama. Tym razem bohaterka ujęcia postawiła na jasny strój kąpielowy i narzutkę, która w momencie wykonywania fotografii delikatnie zsuwała się z jej ciała. Efekt wprost oczarował internautów!

O wow, zachwycasz swoim urokiem, kochana.

Petarda.

Super figura.

Przepiękna

– to tylko kilka z wielu komplementów, jakie znalazły się pod fotografią.

Oglądaliście „Love Island” z udziałem Pauliny?

Oliwia z "Love Island" w bikini. Na wakacjach towarzyszy jej ktoś jeszcze! Tę postać widzowie "LI" znają doskonale
Oliwia z "Love Island 5" pozdrawia z bikini! Uczestniczka show pochwaliła się nowymi, magnetycznymi ujęciami, na których pozuje w bikini. W zagraniczną podróż udała się wraz z osobą, która...

Oceń ten artykuł 1 6

Ogólna ocena Paulina z "Love Island" w bieli. Skąpy strój kąpielowy sporo odsłonił! "Zachwycasz swoim urokiem" - komentują internauci [ZDJĘCIE] to: 14% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.
Komentarze