Piękna córka Eminema zachwyca w bikini! Hailie ma już 25 lat

Hailie Jade Scott Matthers wyrosła na prawdziwą piękność. Córka Eminema ma już 25 lat i zachwyca urodą. Jej najnowsze zdjęcie, do którego zapozowała w bikini, zrobiło prawdziwą furorę.

Hailie Jade Scott Matthers – córka Eminema

Hailie Jade to jedyna biologiczna córka Eminema, której raper doczekał się z Kimberley Anne Scott. Dziewczynka przyszła na świat w 1995 roku, na kilka lat przed pierwszym ślubem Eminema i Kim. Jej rodzice po wielu latach nieformalnego związku pobrali się w 1999 roku, jednak już w 2001 roku małżeństwo zakończyło się rozwodem. Ponownie wzięli ślub w 2006 roku i niestety wkrótce znów się rozstali. Ostatecznie zgodzili się na dzielenie się opieką nad Hailie.

Amerykański raper zawsze podkreślał, jak wiele znaczy dla niego córka. Wielokrotnie rapował o niej w swoich kawałkach. Poświęcił jej wersy w utworach „Hailie’s Song”, „My Dad’s Gone Crazy”, „Like Toy Soldiers”, „Mockingbird”, „When I’m Gone” czy „Beautiful”.

Hailie była moją główną inspiracją, zwłaszcza kiedy się urodziła, a ja nie byłem sławny, nie miałem pieniędzy i nie miałem gdzie mieszkać. Zastanawiałem się wtedy: „jak ja ją wychowam?” i to dało mi motywację do działania. Ona zawsze była moją siłą napędową

– przyznał w 2002 roku Eminem w rozmowie z MTV.

25-letnia córka Eminema zachwyca na Instagramie

Hailie Jade Scott Mathers dziś jest już dorosła i wyrosła na prawdziwą piękność. Córka Eminema i Kimberley Anne Scott, która w grudniu ubiegłego roku skończyła 25 lat, próbuje swoich siły jako influencerka. Z powodzeniem, bo zdobyła już sporą popularność. Na Instagramie do tej pory udało jej się zgromadzić już ponad 2 miliony obserwatorów. Hailie ostatnio podzieliła się na swoim profilu zdjęciem, które cieszyło się szczególnie dużą popularnością. Selfie, do którego zapozowała w bikini, zdobyło ponad 240 tysięcy polubień.

Zobaczcie, jak wygląda dziś 25-letnia Hailie Jade!

Oceń ten artykuł 6 9

Ogólna ocena Piękna córka Eminema zachwyca w bikini! Hailie ma już 25 lat to: 40% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.