Poruszenie na "Love Island". Słowa Jarka i Zuzy zwiastują rozstanie? "Nie jesteśmy już razem"

Ostatni odcinek "Love Isand 9" zbliża się wielkimi krokami! Które pary pojawią się w finale? Czy zobaczymy w nim Jarka i Zuzę? Zwiastun show sporo zdradza!

„Love Island. Wyspa miłości”, sezon 9., odcinek 31. Kiedy finał? Uczestnicy

Kiedy i gdzie oglądać finał 9. sezonu: „Love Island. Wyspa miłości”? Ostatni odcinek będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę – 14 kwietnia – o godz. 22:00. Wówczas widzowie dowiedzą się, kto wygrał show! Które pary mają na to szansę? Aktualnie w hiszpańskiej willi przebywają następujące duety:

  • Amanda i Dan,
  • Angelika i Mateusz,
  • Asia i Rafał,
  • Zuza i Jarek,
  • Patrycja i Robert.

Ostatnio z show pożegnali się: Kuba, Wiktoria, Ola i Dawid.

Który związek cieszy się największą sympatią widzów? Zdaniem odbiorców najlepiej dopasowanymi parami są: Zuza i Jarek oraz Asia i Rafał. W zwiastunie z ust pierwszej dwójki padły jednak słowa, które mogą zaniepokoić fanów „LI”! Na nagraniu widać bowiem, jak Jarosław i Zuzanna, stojąc przed resztą grupy, mówią:

Nie jesteśmy już razem w parze – ze sobą…

Zuza i Jarek z „Love Island 9” w programie

Czy Zuza i Jarek rozstaną się tuż przed finałem „Love Island 9”? Czujni widzowie mają pewną teorię! Według nich jest to zdanie wyrwane z kontekstu:

Nie jesteśmy w parze, jesteśmy w związku.

Hah czyli Jarek i Zuza będą już w oficjalnej parze, dobry urywek.

Jarek i Zuzia są w związku, wow!

„Nie jesteśmy już w parze ze sobą…”, bo jesteśmy oficjalnie parą w związku/relacji.

Czy przeczucia odbiorców okażą się słuszne? A może Jarek i Zuza zaskoczą innym wyznaniem? Co jeszcze przyniosą nowe odcinki „Love Island 9”? Tego dowiemy się, włączając TV4 od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:00.

Nicole i Mateusz z "LI 9" okłamali wszystkich! Za złamanie regulaminu musieli pożegnać się z show. "Żenada roku"
Uczestnicy programu: "Love Island. Wyspa miłości" sprawiają, że temperatura w show rośnie z odcinka na odcinek! Nicole i Mateusz to para, która złamała regulamin i musiała pożegnać się z projektem. Jak na taki obrót spraw...

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena Poruszenie na "Love Island". Słowa Jarka i Zuzy zwiastują rozstanie? "Nie jesteśmy już razem" to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.