Problemy na "Love Island"? Kuba otrzyma zaskakującą propozycję! [CO SIĘ WYDARZY]

Już dziś wieczorem nowy odcinek "Love Island", w którym będzie się działo! Uczestnicy show staną przed „testem wierności”. Która para przetrwa Casa Amor? Kuba, będący w związku z Wero, usłyszy zaskakującą propozycję...

„Love Island. Wyspa miłości”, sezon 6, odcinek 22. Co się wydarzy?

W czwartkowy wieczór telewizja Polsat wyemituje kolejny, 22. odcinek programu: „Love Island. Wyspa miłości”. Poprzedni epizod przyniósł spore zmiany, a wszystko za sprawą kolejnego etapu – Casa Amor! Uczestniczki zostały „podstępem” zwabione do drugiej willi i tam nawiązały interesujące znajomości. Z kolei pozostawieni panowie „przyjęli pod swój dach” nowe Islanderki!

Już wiadomo, że wcześniejszy epizod był dopiero wstępem do kolejnych zaskakujących wydarzeń na „Wyspie miłości”! Wiele wskazuje na to, że uczestnicy będą wystawieni na wiele prób. Casa Amor rozpoczęła nowy rozdział na Love Island. Testy wierności będą teraz na porządku dziennym.


Fot. materiały prasowe

Problemy na "Love Island"? Kuba otrzyma zaskakującą propozycję! [CO SIĘ WYDARZY]
Fot. materiały prasowe

Co się wydarzy w nowym odcinku? W Casa Amor panowie robią zamieszanie. Roksi czuje, że nadchodzi jej moment, a Paula przygląda się dobrze Patrykowi. W pewnym momencie wspomni nawet o wątpliwościach… W willi Islanderzy nie tracą czasu i zabawa z nowymi Islanderkami nabiera rozpędu. Kuba czuje się jak ryba w wodzie. Czy skorzysta z oferty jednej z nowych koleżanek, która wprost zaproponuje mu spędzenie nocy w jednym łóżku?

Pierwsza oficjalna para w „Love Island 6”

Kuba i Wero to pierwsza oficjalna para w tej edycji: „Love Island”. Uczestnicy są ze sobą niemal od samego początku, a podczas romantycznej randki mężczyzna zapytał partnerkę, czy chce zostać jego dziewczyną.

Relacja Wero i Kuby wzbudza spore zainteresowanie widzów. Jak się okazuje, mają oni spore grono sympatyków, chociaż w komentarzach pojawiają się także nieco bardziej krytyczne wypowiedzi:

Pewne jest to, że przetrwa Wero i Kuba!! Trzymam za nich bardzo mocno kciuki.

Wero i Kuba piękna para.

Szkoda mi się w sumie Kuby zrobiło, jak widzę, jaka Wero zadowolona nagle z tej zmiany, a on taki bardzo za nią jest.

22. odcinek „Love Island” już dziś o godz. 22:10 w telewizji Polsat. Najnowsze epizody można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Kamil z "Love Island 6" znów podpadł widzom! Lawina komentarzy po ostatnim odcinku: "Ale toksyczny"
Oglądacie "Love Island"? W nowym odcinku Kamil przeprowadził krótką rozmowę z Sarą, a jego zachowanie nie spodobało się widzom. W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja! Czym Kamil...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze