Rihanna i ASAP Rocky zostali rodzicami? Media: Wokalistka urodziła!

Czyżby rodzina Rihanny była już w komplecie? Zagraniczne media podają, że piękna wokalistka i jej partner - ASAP Rocky - zostali rodzicami! Wieść niesie, że gwiazda urodziła już kilka dni temu. Pojawiły się też informacje na temat płci dziecka – zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje!

Rihanna urodziła?

Informacja o tym, że Rihanna urodziła, pojawiła się w mediach w czwartek 19 maja, a jako pierwszy podał ją zagraniczny portal TMZ. Według jego źródła znana para powitała na świecie chłopca, a maluch przyszedł na świat 13 maja w Los Angeles. Jakie imię będzie nosił? Tego na razie nie wiadomo, gdyż szczęśliwi rodzice konsekwentnie milczą. Zarówno Rihanna, jak i ASAP Rocky jak dotąd oficjalnie nie potwierdzili krążących wieści, a na ich mediach społecznościowych próżno szukać jakiejkolwiek wzmianki o powiększeniu rodziny. Rihanna ostatni post zamieściła 10 maja, a ojciec jej dziecka: 5 dni wcześniej.

Rihanna i ciąża

Wiadomość o tym, że Rihanna jest w ciąży, pojawiła się na początku roku i bardzo ucieszyła jej fanów. Niedługo potem wokalistka po raz pierwszy odniosła się do krążących plotek, pokazując ciążowe krągłości. Od tamtej pory gwiazda coraz chętniej pozowała „z brzuszkiem” i nie bała się przy tym eksperymentować z ubiorem.

Ojcem dziecka jest raper ASAP Rocky, z którym Rihanna spotyka się już od dłuższego czasu: pierwsze plotki o związku muzycznej pary zaczęły się pojawiać już w 2020 roku! Zakochani potwierdzili krążące doniesienia, pojawiając się razem na Met Gali, która odbyła się rok później. Z kolei w styczniu br. do sieci trafiły ujęcia gwiazd ze spaceru, podczas którego RiRi zaprezentowała stylizację odsłaniającą ciążowy brzuch. Teraz wiele wskazuje na to, że synek pary jest już na świecie! Jak myślicie, jakie imię Rihanna i ASAP Rocky wybiorą dla maluszka?

Źródło: TMZ

Gwiazda "Gogglebox" jest w ciąży. Pokazała brzuch i zdradziła "robocze" imię dziecka [FOTO]
Gwiazda show "Gogglebox. Przed telewizorem" wkrótce ponownie zostanie mamą. Lili Antoniak radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem Instagrama, pokazując tam rosnące ciążowe...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze