Rihanna "świeci żyrandolami” w koronkowej bieliźnie. A fani znów pytają: "Gdzie jest nowy album?” [ZDJĘCIA]

Rihanna po raz kolejny zaskoczyła fanów śmiałymi fotografiami. Artystka pozuje w zmysłowej bieliźnie w ciekawej scenerii. Jak wypadła?

Niekwestionowana gwiazda

Rihanna od wielu lat jest gwiazdą muzyki. Fani cenią ją za niepowtarzalną barwę głosu i wyczucie stylu. W przypadku każdego konfliktu, w który jest zaangażowana, zawsze stają po jej stronie. Wokalistka znana jest z hitów takich, jak: "Umbrella", "Diamonds", "Only Girl", "Disturbia". Rihanna, jak wiele gwiazd, inwestuje we własne marki. Ma swoją firmę kosmetyczną. Zajęła się również modą i dała się poznać, jako zdolna projektantka.

Riri oświecona

Rihanna pozuje na nowych zdjęciach w koronkowej bieliźnie, na niektórych elementach przeszycia układają się w nazwę marki odzieżowej należącej do wokalistki, Fenty. Całość „stroju” ma fioletową barwę.  Do tego wybrała cienkie pończochy i przeźroczyste sandałki na szpilce.

Miliarderka

33-letnia Barbadoska jest jednocześnie: wokalistką, modelką i aktorką. Do Rihanny należą: marką kosmetyczna Fenty Beauty i marka odzieżowa Fenty. Obecnie wokalistka promuje swą najnowszą kolekcję Savage x Fenty. W tym roku gwiazda znalazła się na liście miliarderów tworzonej przez magazyn „Forbes”. Jej majątek wycenia się na 1,7 miliarda dolarów.

Rihanna w skąpiej bieliźnie. Jest prawie naga! „Perfekcja” [ZDJĘCIA]
Słuchacze wciąż czekają na kolejny album piosenkarki. Tymczasem Rihanna zaskoczyła fanów nowymi zdjęciami. Artystka pozuje na tle miasta w skąpej bieliźnie. O co chodziło?

Polska Rihanna odnaleziona?! 16-latka wbiła publiczność w fotele, a Chylińska łapała się za głowę! [WIDEO]
Maya Wassermann pojawiła się na scenie w szóstym odcinku "Mam talent". 16-latka z Warszawy postanowiła podzielić się światem swoim wokalnym talentem. Z pewnością nikt nie spodziewał się,...

 

Oceń ten artykuł 12 3

Ogólna ocena Rihanna "świeci żyrandolami” w koronkowej bieliźnie. A fani znów pytają: "Gdzie jest nowy album?” [ZDJĘCIA] to: 80% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.
Komentarze