Robert z "Love Island 9" "podpadł" widzom! Wszystko przez jego udział w innym reality show

No to się porobiło! Robert z "Love Island 9" został "rozpracowany" przez widzów śledzących nowe odcinki programu. Okazało się, że mężczyzna wcześniej brał udział w innym reality show. Nie wszystkim to się spodobało...

„Love Island. Wyspa miłości”, sezon 9. Które pary w finale?

Ostatni odcinek 9. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości” zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie oglądać finał? Odpowiedź na pytanie o to, kto wygra, widzowie poznają w najbliższą niedzielę – 14 kwietnia – o godz. 22:00. Które pary mają szansę na wygraną? Aktualnie na „Wyspie miłości” mieszkają:

  • Zuza i Jarek,
  • Asia i Rafał,
  • Patrycja i Rafał,
  • Amanda i Dan,
  • Angelika i Mateusz.

Już dziś Islanderzy poznają wyniki głosowania widzów. Które duety pożegnają się z programem? Wieczorem wszystko będzie jasne!

Czekając na nowe odcinki, fani „Love Island” chętnie śledzą informacje na temat uczestników. Ostatnio sporo komentarzy dotyczyło jednego z bohaterów. Czujni widzowie dostrzegli bowiem, iż Rafał, bo właśnie o nim mowa, był już w innym programie randkowym. Nie wszystkim to się spodobało…

Robert z „Love Island 9” w „Match in Paradise”

Robert dołączył do grupy „Love Island” stosunkowo niedawno. W tym czasie Patrycja rozstawała się z Danem. Nowy Islander zwrócił uwagę na piękną blondynkę, a i ona nie pozostawała obojętna na jego zaloty. Wspomniana dwójka szybko zaczęła rozwijać swoją znajomość, zyskując także sympatię widzów. Sytuacja zmieniła się po tym, jak w sekcji komentarzy pod postami dotyczącymi tego wątku zaczęły pojawiać się wiadomości o wcześniejszym projekcie telewizyjnym z udziałem Roberta. Okazało się bowiem, że mieszkaniec Wiednia kilka tygodni temu był widziany w odcinkach zagranicznego reality show: „Match in Paradise”. Według niektórych użytkowników sieci mężczyzna zaprezentował się tam z zupełnie innej strony, co pozwala – ich zdaniem – twierdzić, iż na „Wyspie miłości” nie pokazuje „prawdziwej” twarzy.

Uczestnicy „Love Island 9” pod lupą widzów

Postać Roberta z „Love Island 9” wzbudziła ogromne zainteresowanie widzów show. Jak zareagowali na wieść, że mężczyzna był w innym programie?

Robert aktor, w „Love Island” gra spokojnego, a w „Match in Paradise”, z której wrócił miesiąc temu, pokazał inne zachowanie.

Robert dopiero wrócił z edycji „Match in Paradise” i wszedł do edycji pl. Chyba idzie za ciosem.
Niezły z niego aktor.

Przedstawia siebie zupełnie inaczej niż tam. Czyli oszust emocjonalny.

Z drugiej strony nie zabrakło wpisów broniących Roberta:

Ludzie, czy wy poświęciliście odrobinę czasu, aby poczytać komentarze pod postami z tamtego programu o Robercie? Wszystkiego są mega pozytywne. To, że wziął udział w innym programie, nie znaczy, że nie jest empatyczny, wrażliwy, troskliwy, czuły, kochany. Czy ktoś obejrzał choć jeden odcinek z jego udziałem, by stwierdzić, że jest graczem i zależy mu tylko na pieniądzach???? ”Match in Paradise” nie jest programem typu „Love Island” tylko „Hotelu Paradise”. Zastanówcie się, zanim skreślicie człowieka i zaczniecie hejtować za coś, o czym nie macie pojęcia.

Robert bardzo dobrze wypadł w niemieckim „Match in Paradise”, wszyscy byli zachwyceni i zastanawiali się, skąd biorą się tacy mężczyźni.

Tak, to prawda. Tu w komentarzach „detektywi” szybko obrażają Roberta, nie znając go, ani nie rozumiejąc w tamtym programie, co on mówi... Paranoja.

A wy, co sądzicie?

Adrian i Wiktoria z "Love Island 9" razem na nowych zdjęciach! "Happy end"
Uczestnicy "Love Island 9", którzy zakończyli już swoją przygodę z show, spotkali się na gruncie prywatnym. Adrian i Wiktoria, bo właśnie o nich mowa, pochwalili się nawet wspólnymi fotografiami!

Oceń ten artykuł 15 7

Ogólna ocena Robert z "Love Island 9" "podpadł" widzom! Wszystko przez jego udział w innym reality show to: 68% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.