"Rolnik szuka żony". Jedna z kandydatek Stanisława zaśpiewała przed kamerą. W piosence nie zabrakło odniesienia do programu! [WIDEO]

Pamiętacie Stanisława i jego kandydatki z programu: "Rolnik szuka żony"? Jedna z pań goszczących u uczestnika show wspomniała o swoim udziale w "RszŻ", sięgając po... piosenkę! Roksana wraz z partnerem nagrała utwór, a teledysk jest już dostępny w sieci.

„Rolnik szuka żony 8”. Roksana nagrała piosenkę

Roksana z 8. edycji programu: „Rolnik szuka żony” nie daje o sobie zapomnieć. Urocza kandydatka Stanisława Pytlarza wprawdzie nie znalazła miłości w programie, ale zyskała grono sympatyków, którzy chętnie sprawdzają, co dzieje się w jej życiu. Sama uczestniczka show od czasu do czasu „przemyca” do sieci informacje na temat codzienności, dzieląc się swoim szczęściem. Kilka miesięcy temu Roksana zdradziła, że jest zakochana oraz że… szykuje się do ślubu! Partner Roksany w czerwcu poprosił ją o rękę i został przyjęty.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Roksana (@schminkenbysarna)

Zakochani dzielą wspólną pasję, jaką jest muzyka. W sieci pojawiło się właśnie teledysk do utworu Roksany i jej narzeczonego – Kamila. Piosenka nosi tytuł: „Ujawnienie”.

Roksana z „Rolnik szuka żony 8” wspomina swój udział w programie

Roksana z programu: „Rolnik szuka żony” wzięła udział w nagraniach, a w piosence odniosła się m.in. do swojego udziału w show:

(…) Od siebie dawałam wiele, zawsze tak niewiele miałam w zamian. I kiedy rolnik szukał żony, ja pojawiłam się w programach. Mówię im: papa. Odkąd tylko ciebie tu poznałam, siedzisz w mojej głowie od rana (…).

Roksana i Kamil – jako wykonawcy – podpisali się jako Sarna i Ka eS. Jak ich twórczość została odebrana przez internautów?

Ekstra, gratulacje za odwagę.

No i super. Dużo miłości!

Widać prawdziwe szczęście, radość i przede wszystkim miłość.

Super, przyjemnie się słucha i ogląda. Wszystkiego dobrego dla Was – można przeczytać w komentarzach.

O swoim „ujawnieniu” wspomniała także sama Roksana, pisząc na Instagramie:

(…) Spełniliśmy Nasze marzenie. Była to niespodzianka, którą przygotowywaliśmy od jakiegoś czasu. Nie bójcie się marzyć. Dziękujemy, że cieszycie się razem z Nami. Każdemu życzymy takiej definicji szczęścia, jaką jesteśmy MY (…). 

 
 
View this post on Instagram

A post shared by Roksana (@schminkenbysarna)

Kiedy „Rolnik szuka żony 9” w TV?

Roksana wzięła udział w 8. edycji programu: „Rolnik szuka żony”. Wysłała list do Stanisława, który następnie zaprosił ją na spotkanie. Roksana – w towarzystwie Teresy i Oli – odwiedziła rolnika w jego gospodarstwie, jednak finalnie mężczyzna nie wybrał żadnej z kandydatek.

Czas pokazał, że miłość czekała na Roksanę poza kamerami. A jak potoczą się losy uczestników nowej edycji „RszŻ”? Tego widzowie dowiedzą się z premierowych odcinków – pierwszy z nich już w najbliższą niedzielę w TVP 1! „Rolnik szuka żony 9” trafi do TV 18 września – będziecie oglądać?

Joanna z "RszŻ" jest w ciąży. Zwróciła się do internautów z przejmującą prośbą: "Nie piszcie gratulacji, bo na to przyjdzie czas"
Joanna Wielgosz z programu: "Rolnik szuka żony" poinformowała o tym, że jest w ciąży. Na Instagramie opublikowała długie oświadczenie, w którym zwróciła się do internautów. Jak...

Oceń ten artykuł 0 0