Zuza i Jarek wygrali "Love Island 9" z ogromną przewagą! Produkcja ujawnia szczegółowe wyniki głosowania

Zuza i Jarek wygrali 9. sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości"! Jak wyglądały szczegółowe wyniki głosowania? Produkcja zabrała głos!

„Love Island. Wyspa miłości 9”, finał. Co w ostatnim odcinku? Wyniki głosowania

Finał programu: „Love Island. Wyspa miłości 9” za nami! W niedzielę widzowie TV4 dowiedzieli się, kto wygrał show. Która para otrzymała główną nagrodę: czek na sto tysięcy złotych? Prowadząca – Karolina Gilon – ogłosiła to w ostatnim odcinku! Na pierwszym miejscu znaleźli się: Zuza i Jarek, na drugim: Patrycja i Robert, a na trzecim: Asia i Rafał.

To oni wygrali "Love Island 9"! Zuza i Jarek zajęli pierwsze miejsce w finale show
Finał "Love Island 9" był pełen emocji! Ostatni odcinek przyniósł odpowiedź na pytanie: kto wygrał? Pierwsze miejsce zajął duet: Zuza i Jarek. Sprawdźcie, co się wydarzyło na zakończenie show!

Jak dokładnie wyglądały wyniki głosowania? Niemal tuż po zakończeniu finału „LI 9” produkcja opublikowała szczegółowe dane w mediach społecznościowych. Okazuje się, że zwycięska para miała ogromną przewagę nad duetem, który zajął niższe miejsce na podium. Ciekawie rozłożyły się głosy pomiędzy parami z drugiego oraz trzeciego miejsca: tutaj walka była zacięta!

Zuza i Jarek z „Love Island 9” wygrali „Love Island 9”

Jak głosowali widzowie „Love Island 9”? Jak wynika z planszy zamieszczonej na oficjalnych profilach programu w mediach społecznościowych, Jarek i Zuzia otrzymali niemal połowę głosów! Ich wynik to: 45,7 %. Za nimi na podium uplasowali się Patrycja i Robert z wynikiem: 27,7 %. Ranking zamykali Asia i Rafał z wynikiem: 26,6 %. Jak widać, różnica pomiędzy drugim a trzecim miejscem była bardzo niewielka! Jak na taki wynik głosowania zareagowali internauci śledzący ostatni odcinek tej edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości”? W komentarzach rozgorzała gorąca dyskusja.

Widzowie komentują ostatni odcinek 9. sezonu „Love Island”

Obok gratulacji dla zwycięzców pojawiło się też mnóstwo refleksyjnych wpisów:

Jeszcze chyba w żadnej edycji nie byli ludzie tak jednogłośni, jeśli chodzi o wygraną parę. Przeważnie było dużo podzielonych komentarzy, a teraz jak się spojrzy, to większość była za Jarkiem i Zuzą.

Brawo Zuzia i Jarek. Aż serce rośnie, jak Was się ogląda.

Ciężko uwierzyć, że ludzie uwierzyli w aktora Roberta.

Pati i Robert mieli dużo mniej czasu na poznanie się, i to zaważyło, że zdobyli 2 miejsce, jak dla mnie najlepsi. Oby im się udało po programie.

Ja liczyłem na Asię z Rafałem.

To, że Zuza i Jarek wygrają, byłam prawie pewna, ale to, że Asia i Rafał zajmą, trzecie miejsce, było wspaniałym zaskoczeniem. Wyraz twarzy Asi, jak Karolina powiedziała, że zajęli trzecie miejsce, był bezcenny. Pożyjemy, zobaczymy, jeśli faktycznie jest między nią a Rafałem uczucie, to wkrótce się o tym przekonamy.

Rafał narobił sobie bałaganu w jednym z ostatnich odcinków, no i pyk, 3.miejsce.

A wy, jak oceniacie wynik głosowania widzów?

Adrian i Wiktoria z "Love Island 9" razem na nowych zdjęciach! "Happy end"
Uczestnicy "Love Island 9", którzy zakończyli już swoją przygodę z show, spotkali się na gruncie prywatnym. Adrian i Wiktoria, bo właśnie o nich mowa, pochwalili się nawet wspólnymi fotografiami!

Oceń ten artykuł 3 6

Ogólna ocena Zuza i Jarek wygrali "Love Island 9" z ogromną przewagą! Produkcja ujawnia szczegółowe wyniki głosowania to: 33% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.