Sandra Kubicka pokłóciła się z Baronem? Odebrała mu coś „cennego”! "Ja zawsze .. nie moja wina " [WIDEO]

Sandra Kubicka dobrze czuje się w towarzystwie Barona. Oboje bardzo chętnie publikują swoje prywatne zdjęcia. Teraz modelka podzieliła się zaskakującym wideo.

Jej opoka

Związek Sandry Kubickiej i Barona był dość niespodziewany. Choć już wcześniej łączono ze sobą modelkę i muzyka, to niewiele osób spodziewało się, że ta relacja rozwinie się tak szybko. Coraz więcej wydarzeń wskazuje na to, iż związek Kubickiej i Barona jest bardzo poważny. Celebrytka mówiła wcześniej o w swoim chłopaku, ma w nim ogromne wsparcie.

Jak stare małżeństwo

Zarówno Kubicka, jak i Baron, bardzo chętnie dzielą się w mediach społecznościowych relacjami ze swego życia „związkowego”. Najwidoczniej zakochana para przeszła na wyższy poziom. Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie zabawne wideoModelka siedzi w towarzystwie Barona i odbiera mu jedzenie. Widzimy podpis:

Ja: nie chcę jeść, nie jestem głodna

*również ja gdy przychodzi jego danie*

Kubicka skomentowała:

kobiety - żyć z nami ciężko a bez nas się nie da..

Znajdziemy wiele żartów/memów w Internecie dotyczących tego typu sytuacji. Choć częściej chodzi na przykład o: "zamówiła sałatkę, a zjadła mi całe frytki".

Fani chętnie odpowiedzieli na pytanie modelki:

Będziesz jeszcze jadła to krzesło?
Kradzione nie tuczy 

Jakie to prawdziwe

Mam tak samo z moim starym

Jestem mistrzynią w tym zakresie.

Klasyk
Ja zawsze .. nie moja wina ze on wybiera lepsze

Sandra Kubicka w koronkowej bieliźnie. Delikatna i kobieca pozuje o poranku w sypialni Barona [ZDJĘCIE]
Sandra Kubicka opublikowała nowe zdjęcie, tym razem prosto z domu nowego chłopaka Barona. Fotografia podzieliła internautów.

Szczęśliwa Sandra Kubicka chwali się "córką"! Jak zareagował Baron? [ZDJĘCIA]
Sandra Kubicka i Baron tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Modelka pokazała zdjęcie swojego dziecka. Fani oszaleli.

Sandra Kubicka pokazała zdjęcie USG! "Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia" - komentują fani
Sandra Kubicka może pochwalić się niemałym gronem fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą poczynania swojej ulubienicy. 26-latka jest z nimi w stałym kontakcie i regularnie publikuje relacje z...

Oceń ten artykuł 0 1