Sandra Kubicka zachwyca na rowerze. Stanęła tyłem i wypięła pośladki [FOTO]

Kolejne zdjęcie na Instagramie Sandry Kubickiej wprawiło w zachwyt jej fanów. Modelka wybrała się na rower i zdecydowała się zapozować tyłem, prężąc pośladki w obcisłych dżinsach. Posypały się komplementy!

Sandra Kubicka na rowerze

27-latka za pośrednictwem swojego konta na Instagramie podzieliła się zaskakującym kadrem. Usiadła na rowerze, prężąc pośladki w stronę aparatu. Ma na sobie dżinsowy komplet, a obcisłe spodnie idealnie podkreślają jej kształty. Pod zdjęciem można przeczytać komentarze fanów Sandry, którzy są zachwyceni nowym zdjęciem modelki:

Rewelacyjnie!

Piękna Ty!

Pięknie

Wow!

Sandra Kubicka – kariera, Instagram

Sandra Kubicka jest bardzo popularną osobistością w polskim show-biznesie. Ma 27 lat i czynnie angażuje się w wiele projektów. Jest też bizneswoman – rozwija własne marki. W tym wszystkim jest też aktywna w mediach społecznościowych, a jedną z platform służących jej do kontaktu z fanami jest Instagram. Tam może pochwalić się bardzo dużą liczbą obserwujących. Jest ich aż 658 tysięcy! Posty publikowane są regularnie i dotyczą nie tylko kariery, ale i życia prywatnego. W ostatnim czasie Sandra podzieliła się wiadomością, że spełniła jedno ze swoich marzeń – stworzyła własną markę bieliźnianą, która premierę miała 28 sierpnia 2022 roku. Oto, co powiedziała na ten temat:

Przez całą karierę w modelingu marzyłam o stworzeniu własnej bielizny. Pozowałam dla tak wielu marek bieliźnianych i jestem za to niezwykle wdzięczna […]. Krzyczę!!! Kolejne marzenie się spełnia. Odeszłam ze świata modelingu ponieważ czułam się jak przedmiot. Teraz powracam, ale na swoich zasadach.

Sandra Kubicka podgrzewa atmosferę! Modelka pozuje w koronkowej bieliźnie [WIDEO]
Na Instagramie Sandry Kubickiej pojawiły się dwa nowe nagrania. Modelka prowadzi własną markę bieliźnianą i chętnie angażuje się w jej promocję. Teraz zaprezentowała dwa zestawy ze swojej...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze