Sandra Kubicka podgrzewa atmosferę! Modelka pozuje w koronkowej bieliźnie [WIDEO]

Na Instagramie Sandry Kubickiej pojawiły się dwa nowe nagrania. Modelka prowadzi własną markę bieliźnianą i chętnie angażuje się w jej promocję. Teraz zaprezentowała dwa zestawy ze swojej kolekcji. 27-latka zapozowała w bieliźnie z koronką, a udostępnione filmiki oczarowały odbiorców. "Jesteś zjawiskowa" - posypały się komplementy.

Sandra Kubicka publikuje zmysłowe nagrania

Sandra Kubicka, modelka i bizneswoman, jeszcze jakiś czas temu podzieliła się z fanami informacją o kolejnym spełnionym marzeniu. 27-latka stworzyła własną markę bieliźnianą. Jej premiera przypadała na 28 sierpnia 2022 roku. Celebrytka nieustannie angażuje się w promocję firmy:

To nie będzie jedna historia, to będą historie. […] Wkładam w ten projekt całe swoje serce i mam nadzieje, że to poczujecie.

16.09.2022 roku opublikowała krótkie wideo, na którym osobiście wręczała pierwsze zamówienia: „Dzień dobry tu kurier! Uwielbiam Was i Wasze reakcje !”.

Nagranie znalazło się się na profilu pod nazwą @sandrakubicka.

Sandra Kubicka w białej, koronkowej bieliźnie. Modelka podzieliła się pewną datą [WIDEO]
Ukochana muzyka z zespołu Afromental opublikowała nagranie w mediach społecznościowych. Sandra Kubicka zapozowała w dwuczęściowym, bieliźnianym zestawie. W opisie poruszyła pewną ważną dla siebie kwestię. O co chodzi? "Dajesz, dziewczyno!...

W internetowym albumie, obserwowanym przez 659 tys. użytkowników sieci, pojawiają się coraz to kolejne materiały, przedstawiające produkty gwiazdy. Sandra Kubicka pozuje w rozmaitych zestawach z koronką, a internauci nie kryją swojego zachwytu. Fani kibicują celebrytce, nieustannie ją wspierają i trzymają kciuki za dalszy rozwój. Wśród komentarzy nie brakuje także masy komplementów. Nie inaczej było w przypadku filmików, na których 27-latka stanęła przed obiektywem: w czerwonej oraz w białej bieliźnie.

Bajka;
Cudna;
Jesteś zjawiskowa;
OMG;
Sztos;
Piękna;
Gratulacje;
Bardzo ładnie – podkreślają obserwatorzy.

Sandra Kubicka - kariera, firmy, Instagram

"Krzyczę!!! Kolejne marzenie się spełnia. Odeszłam ze świata modelingu ponieważ czułam się jak przedmiot. Teraz powracam, ale na swoich zasadach" – tłumaczyła jeszcze jakiś czas temu Kubicka.

Modelka ponownie staje przed aparatem i oczarowuje internetową publiczność. Wielokrotnie podkreślała, że chce uczyć kobiety, jak: kochać swoje ciało i zacząć wierzyć w siebie. Zaznacza, że je marka to „historia kobiety, która kiedyś czuła się bardzo komfortowo we własnym ciele, była bardzo pewna siebie, uwielbiała swoje ciało [...].

[…] W pewnym momencie los zadecydował jej to odebrać. Jej ciało się zmieniło, zmieniło się również jej nastawienie, zaczęła sie chować, wstydzić, a świat który kiedyś brał jej ciało jako przykład zaczął z niej kpić i ją obrażać.

Mimo wielu miesięcy we łzach nie poddała się, ocknęła się i zrozumiała, ze jedyna osoba która może definiować to czy jej ciało jest piękne, jest ona sama. Uwierzyła w siebie i świat wokół niej się zmienił. Rozpoczęła nowy rozdział – dodaje.

27-latka rozwija własne firmy, angażuje się w rozmaite projekty, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem sieci pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami. Na Instagramie opowiada o swoich pomysłach, codzienności; relacjonuje chwile w gronie przyjaciół, rodziny; publikuje zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów.

Sandra Kubicka - życie prywatne

Na udostępnianych fotografiach towarzyszą jej często bliscy. Jeszcze kilka dni temu Sandra Kubicka cieszyła się słońcem na greckiej wyspie – Santorini. To właśnie tam, w malowniczych okolicznościach przyrody, głośne: „TAK” powiedzieli sobie jej przyjaciele: Magdalena i Jakub.

Jak wyglądam dzisiaj jako świadkowa. Zanim się rozryczę, nagram się, bo później będzie prawdopodobnie po prostu „panda”. Jest piękna taka sukieneczka – mówiła na jednym z InstaStories modelka.

Sandra Kubicka rozgrzewa sieć! Modelka pozuje w bikini. "Piękna, cudowna" [FOTO]
27-letnia celebrytka podzieliła się z fanami pewną wyjątkową chwilą. Razem z przyjaciółmi wybrała się na grecką wyspę - Santorini. Jako świadkowa - dzielnie wspiera pannę młodą. W wolnych chwilach cieszy się słoneczną pogodą i razem z bliskimi...

Sandra Kubicka prywatnie związana jest z muzykiem z zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para oficjalnie potwierdziła swój związek w październiku ubiegłego roku. Celebrytka nie kryje swoich uczuć, a pozytywnym nastawieniem dzieli się także z internetowymi fanami. W lipcu 2022 roku zakochani świętowali swoją pierwszą rocznicę.

Sandra Kubicka i Baron dzielą się swoim szczęściem. To wyjątkowa chwila! [WIDEO]
Modelka opublikowała krótkie nagranie, na którym towarzyszy jej ukochany. Filmik nie pojawił się na jej profilu przypadkowo. To wyjątkowy dzień. "Czuję miłość i wdzięczność. Za ten rok i wiele innych Misiu Kubisiu" - komentuje muzyk....

I chociaż w ostatnim czasie w sieci pojawiły się plotki o możliwym rozstaniu pary, 27-latka zaprzeczyła doniesieniom:

Boże, ludzie, a czy ja wszędzie muszę być z Alkiem? Każde z nas ma obowiązki. Ja jestem świadkową na ślubie moich przyjaciół, a on nagrywa „The Voice”. Wrzuciłam ostatnio podcast, w którym rozmawiałam z panią psycholog o tym, jak żyję z mężczyzną, a nie na mężczyźnie i myślałam, że doleciało, ale ewidentnie nie do wszystkich. Czy my musimy być wszędzie razem non stop?

Fragmentu podcastu, o którym mowa powyżej, możecie posłuchać tutaj:

Sandra Kubicka: "Jeden dzidziuś, drugi dzidziuś i trzeci dzidziuś. Myszki moje". Opublikowała wideo
Modelka podzieliła się na InstaStories niezwykle uroczym nagraniem. Instagramową relację opatrzyła opisami: "my babies picked me up from the airport" oraz "no place like home". Kto odebrał modelkę z podróży? Kto towarzyszył jej...

Oceń ten artykuł 0 0