Shermanology na Sunrise Festival!

Już 23 lipca w Kołobrzegu wystąpi rodzeństwo Andy & Dorothy Sherman, lepiej znani jako Shermanology!

Muzyczną przygodę rodzeństwo rozpoczęło pod wpływem swojego taty – Tony’ego Shermana, który wraz z wujkiem tworzyli The Sherman Brothers. Andy i Dorothy dorastali przy dźwiękach  muzyki takich gwiazd jak Prince, Luther Vandross, Aretha Franklin, Stevie Wonder, Bebe & Cece Winans i Earth Wind & Fire. Przyglądając się rodzinnym osiągnięciom i muzyce wyżej wymienionych artystów doskonalili swój warsztat. Jak wspominają muzyka, którą tworzą reprezentuje ich muzyczne wychowanie i wizję.

Ich kariery rozpoczęły się jednak na oddzielnych trajektoriach. Andy udał się do Wielkiej Brytanii, gdzie zastąpił Craiga Davida jako wokalista Artful Dodger. W międzyczasie Dorothy udała się w tournée po Europie jako członek Supremes tribute. Jej fenomenalny głos został odkryty przez szereg DJ i producentów. Ostatecznie rodzeństwo połączyło siły w 2008 roku tworząc Shermanology.

Najbardziej znanym hitem duetu jest „Can’t Stop Me” stworzony we współpracy z Afrojack. Kawałek ten obecnie ma ponad 4 mln odsłon na YouTube!

Od tego momentu ich kariera zaczęła rozkwitać. W 2015 roku Shermanology wydał „The Phylosophy EP” z którego pochodzą takie hity jak „Sweet Surrender" i „Old Skool Dayz". Z cała pewnością usłyszymy te kawałki na Sunrise Festival.

Excited 4 this one! Poland this is gonna be a crazy one! We can feel it!!!! @sunrisefestivalpl

A photo posted by shermanology (@shermanology) on

New single dropping next Friday #followme on @armadamusic . Out the 29th of April #shermanology #thephylosophy

A photo posted by shermanology (@shermanology) on

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Shermanology na Sunrise Festival! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.