Skytech na Sunrise Festival 2016!

Podczas kołobrzeskiej imprezy seta zagra także Mateusz Dziewulski, producent i DJ z Olsztyna, występujący pod pseudonimem Skytech! Jego występ będzie zamykać sobotni wieczór.

W swojej muzyce Skytech stawia na mocne melodyjne utwory. Kawałek "Tiger", który powstał dzięki współpracy z R3habem i Fafaqiem, był w 2015 roku jednym z najczęściej granych numerów na całym świecie.

W tym roku Skytech razem z Headhunterz wypuścił kolejny hit – "Kundalini". Utwór ma już ponad 3,7 mln wyświetleń na Youtube.

Skytech swoje utwory wydaje w takich wytwórniach jak Spinnin’ Records, Doorn Records czy Mainstage Music.

Who's ready for the weekend? :) #party #music #dj #edm #summer #weekend

A photo posted by Skytech (@skytechmusic) on

Pierwsze próby w mixowaniu rozpoczęły się w 2002 roku. Skytech w tamtym czasie był dwuosobowym projektem, w skład którego wchodził Mateusz i jego starszy brat Julian. Mając 15 lat, bracia stworzyli "Floating Clouds". Piosenka zwróciła uwagę samego Markusa Schulza, a następnie pojawiła się na EPce "Coldharbour Selection" wydanej nakładem Cold Harbour Recordings.

I'm 24

A photo posted by Skytech (@skytechmusic) on

W wywiadzie dla "Vandalism" Mateusz przyznał, że gdyby nie skupił się na tworzeniu muzyki, zapewne pracowałby w zawodzie związanym z ekonomią.

Oceń ten artykuł 0 0