Snow Patrol zapowiada nową płytę!

Piosenka "What If This Is All The Love You Ever Get?" zapowiada nowy album "Wildness", który trafi na rynek muzyczny pod koniec maja. Do sieci trafił teledysk!

Nowy album "Wildness" pokaże bardziej surowe oblicze zespołu. Gary Lightbody opowiada o krążku:

"Możemy rozróżnić dzikość naszych czasów, z całym swoim nieładem, brakiem logiki i odosobnieniem, jak również dzikość pierwotną, kojarzącą się z początkami życia i cywilizacji, pasją, miłością oraz wspólnotą z innymi ludźmi i z naturą. Na „Wildness” skupiamy się na tym drugim rodzaju, a raczej próbą nawiązania ponownego kontaktu z pierwotnymi instynktami".

Zobacz zwiastun albumu „Wildness”:

Snow Patrol, choć mają już ugruntowaną pozycję na rynku, wciąż poszukują nowych znaczeń i inspiracji, ale jednocześnie pozostają wierni melodyjnym kompozycjom, które przyniosły im popularność na całym świecie. "Wildness", jak sugeruje sam tytuł płyty, będzie materiałem surowym, wręcz pierwotnym.
Od debiutu w 1998 roku, Snow Patrol sprzedali 15 milionów płyt na całym świecie, zdobyli nominacje do najbardziej prestiżowych nagród, w tym Grammy, BRIT czy Mercury Music Prize, a ich piosenek w serwisach cyfrowych odsłuchano ponad miliard razy. W 2012 roku muzycy postanowili skupić się na solowych projektach. Przerwa w działalności sprawiła, że teraz Snow Patrol powraca silniejsze niż kiedykolwiek, z mnóstwem inspiracji.

Premiera album "Wildness" planowana jest na 25 maja - posłuchajcie utworów promujących nową płytę:

Oceń ten artykuł 0 0