Sylwia Bomba kontuzjowana! Co dalej z jej udziałem w "Tańcu z Gwiazdami"?

Sylwia Bomba zatańczy w nowym odcinku programu: "Taniec z Gwiazdami"? Właśnie takie pytanie mogą zadawać sobie widzowie wspomnianego show, a wszystko przez niepokojące informacje dotyczące zdrowia Bomby.

„Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Sylwia Bomba kontuzjowana!

Sylwia Bomba to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu: „Gogglebox. Przed telewizorem”. Bohaterka programu oraz jej przyjaciółka – Ewa Mrozowska – już od kilku dobrych sezonów komentują przed kamerami rozmaite telewizyjne produkcje, nierzadko zaskakując widzów swoimi opiniami. Uczestnictwo Bomby w „Goggleboxie” przyniosło jej nie tylko sporą popularność, ale też… kolejne projekty! Od pewnego czasu Bomba wyciska siódme poty na sali treningowej, a wszystko po to, by oczarować publiczność show: „Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami”. Obecnie trwa 12. sezon, a Sylwii Bombie na parkiecie towarzyszy Jacek Jeschke. Udział wspomnianej pary w nadchodzącym odcinku stanął jednak pod znakiem zapytania, a wszystko przez kontuzję Bomby: w miniony weekend w mediach społecznościowych mama małej Antosi poinformowała bowiem o tym, że ma złamane żebro! Informacja ta mocno zaniepokoiła widzów „TzG”, którzy czekali na szczegółowe informacje. Głos w sprawie ponownie postanowiła zabrać więc sama zainteresowana, uspokajając publiczność.

„Taniec z Gwiazdami” w telewizji Polsat. Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek?

W rozmowie z portalem: „Pomponik.pl” Sylwia Bomba zapewniła, że pojawi się w poniedziałkowym odcinku show, mimo złamanych dwóch żeber.

Ja się nie poddaję, to tylko żebra. Oczywiście boli mnie, nie mogę czegoś zrobić, nie możemy zrobić paru wychyleń, bo wtedy chyba połamie mi Jacek Jeschke kolejne żebra (…). Nikt nawet takiej propozycji mi nie dał, bo wiedzieli, że się nie zgodzę.

Bomba wspomniała również, jak doszło do samej kontuzji:

Ćwiczyliśmy podnoszenie i pękło mi jedno żebro. Na początku myśleliśmy, że jest to jedno żebro, bo tak wczoraj lekarz stwierdził, ale dzisiaj, jak pojechaliśmy na kolejną wizytę, okazało się, że są to dwa żebra (…).

Mimo przeciwności losu Sylwia Bomba pojawi się dziś wieczorem na parkiecie! Nowy odcinek programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie można zobaczyć o godz. 20:05 w telewizji Polsat!

Sylwia Bomba w negliżu. Ma na sobie jedynie zwiewną halkę!
Sylwia Bomba to postać doskonale znana widzom "Gogglebox. Przed telewizorem". Piękna fotografka cieszy się niemałą popularnością, a jej wierni fani z ciekawością sprawdzają, co u ulubienicy...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze