Sylwia Bomba publikuje tajemniczy kadr. Pokazała zdjęcie z randki we dwoje

W relacji na Instagramie gwiazdy pojawiło się ujęcie w towarzystwie tajemniczej postaci. Wszystko za sprawą znanej w sieci akcji: "Wstaw zdjęcie z/w...". Zobaczcie sami!

Sylwia Bomba na Instagramie

Sylwia Bomba, 36-letnia fotografka, osobowość telewizyjna, uczestniczka "Tańca z gwiazdami",  podbiła serca widzów programu pt. „Gogglebox. Przed telewizorem”. Początkowo celebrytka występowała w duecie z Ewą Mrozowską. Obecnie towarzyszy jej Lili Antoniak. Gwiazda pojawiła się także na ekranie produkcji „99 - Gra o wszystko”. Zainteresowani codziennością 36-latki internauci mają okazję śledzić treści publikowane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na samym Instagramie obserwuje ją już 794 tys. osób. To właśnie dzięki działalności w sieci, fotografka może dzielić się nowościami z zakresu życia prywatnego i zawodowego. Kadry prezentujące kulisy rozmaitych projektów, ujęcia w rodzinnym gronie, relacje z wakacyjnych wyjazdów przyciągają spore grono użytkowników. Od czasu do czasu celebrytka organizuje także serię Q&A, w której odpowiada na nurtujące fanów pytania. Tym razem podzieliła się zdjęciami z różnych sytuacji dnia codziennego. Znana w przestrzeni internetowej akcja rozgrywa się pod hasłem: „Wstaw zdjęcie z/w…”.

Gwiazda "Goggleboxa" pokazała wyjątkowe kadry

Wśród wpisów nie zabrakło tych: „Wstaw zdjęcie z/w najlepszym przyjacielem”, „[…] z super wyjazdu z przyjaciółmi, który trzeba powtórzyć”, „[…] kiedy jesteś dumna z siebie”, […] z ostatniego wyjazdu z Tosią”, […] miejsca, które zrobiło na Tobie największe wrażenie” i innych. Na InstaStories pojawiły się zdjęcia w towarzystwie: córki gwiazdy, Ewy Mrozowskiej, Lili Antoniak, jednego z najpopularniejszych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem" – Jacka Szawioły. Obserwatorzy mieli okazję zobaczyć także kadr z Dubaju oraz narodzin Tosi.

W relacji pojawiła się także fotografia opatrzona podpisem: „Wstaw zdjęcie z/w randki we dwoje”. Tuż obok Sylwii Bomby pojawił się ktoś jeszcze. Na udostępnionym kadrze widzimy jednak tylko ramię wspomnianej, tajemniczej postaci. Zobaczcie sami!

fot. instagram.com/syliwabomba

Sylwia Bomba w bikini. Zapozowała na dmuchanym materacu [FOTO]
Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" wybrała się z córką i przyjaciółmi na weekendowy wyjazd. Fotorelacja z krótkiej wcieczki oczarowała internetową publiczność. "Cudowna z was drużyna" - podkreślają fani.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze