Sylwia Madeńska w mocno wyciętym stroju. Materiał ledwie zakrywał biust! Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" pokazała zmysłową fotografię z wakacji [ZDJĘCIE]

Tęsknicie za latem? Bo Sylwia Madeńska tak! Uczestniczka takich programów, jak: "Love Island. Wyspa miłości" i "Taniec z Gwiazdami" niedawno wróciła z zagranicznego urlopu, a teraz wrzuciła do sieci kolejną gorącą migawkę. Na selfie tancerka zaprezentowała m.in. strój, który odsłonił całkiem sporo...

Sylwia Madeńska wspomina wakacje

Sylwia Madeńska jeszcze kilka dni temu „ładowała akumulatory”, wypoczywając w Egipcie. To właśnie stamtąd tancerka słała internautom gorące „pocztówki”, zgarniając mnóstwo komplementów. Chociaż wspomniany wyjazd to już pieśń przeszłości, to w duszy zwyciężczyni pierwszej edycji „Love Island” wciąż panuje lato! W związku z tym tancerka podzieliła się z instagramowymi obserwatorami jeszcze jedną migawką, na której prezentuje się w wakacyjnym wydaniu. Okulary przeciwsłoneczne, rozpuszczone włosy i strój podkreślający jej wdzięki – właśnie tak Madeńska pokazała się użytkownikom sieci!

Sylwia Madeńska przyznała w opisie, że wciąż wspomina niedawny wyjazd:

Myślami wciąż jestem w gorącym Egipcie. Od wczoraj nadrabiam zaległości w pracy i w sprawach mieszkaniowych (…).

 

Jak zawsze mogła liczyć na fanów, którzy doskonale wiedzieli, jak poprawić jej nastrój – w sekcji komentarzy w mig pojawiły się komplementy:

Prześliczna.

Piękna kobieta.

Bardzo ładnie.

Jest ogień!

Sylwia Madeńska i „Taniec z Gwiazdami”

Sylwia Madeńska zgłosiła się do pierwszej polskiej edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości”. Tam też poznała swojego późniejszego partnera – Mikołaja Jędruszczaka. Para dotarła aż do finału, gdzie – decyzją widzów – zdobyła pierwsze miejsce. Po powrocie do kraju Sylwia i Mikołaj skupili się na dalszym budowaniu relacji, jednak czas pokazał, że wspólna przyszłość nie jest im pisana.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Sylwia i Mikołaj wzięli udział w jednej z odsłon show: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Nieco później tancerka powróciła na parkiet, by towarzyszyć detektywowi Krzysztofowi Rutkowskiemu. Ich poczynania nie do końca spodobały się jednak odbiorcom, a para pożegnała się z projektem już w drugim odcinku.

Wiele wskazuje jednak na to, że Sylwia Madeńska znów pojawi się w „TzG”! Przed nami finał edycji, podczas którego przed publicznością ponownie zaprezentują się wszystkie pary. Sama Madeńska przyznała, że czekają ją próby do występu w tanecznym show:

(…) Wracam od razu na próby do finałowego odcinka „Tańca z Gwiazdami”. Tęsknie już za moimi wariatami.

Zanim w finałowej rozgrywce o Kryształową Kulę powalczą dwie pary, jeszcze jeden duet pożegna się z programem. Obecnie w „Tańcu z Gwiazdami” zostali:

  • Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński,
  • Jacek Jelonek i Michael Danilczuk,
  • Wiesław Nowobilski i Janja Lesar.

Jak myślicie, która para wygra?

"Taniec z Gwiazdami 13". Kto odpadł z programu? Widzowie zaskoczeni werdyktem
Za nami siódmy odcinek trzynastej edycji "Tańca z Gwiazdami". Tym razem uczestnicy mieli okazję zaprezentować dwa tańce. Kto wypadł najlepiej, a kto najsłabiej? W show pozostały już tylko cztery pary.

 

Oceń ten artykuł 0 0