Sylwia Przybysz opublikowała zdjęcia najmłodszej córki. Fani: "Co za słodycz!!!" [FOTO]

Sylwia Przybysz opublikowała w sieci zdjęcia najmłodszej córeczki. Mała Jaśminka skradła serca internautów. Są zgodni: dziewczynka to sama słodycz!

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski mają trzy córki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poznali się kilka lat temu. Od roku są małżeństwem i spełniają swoje kolejne marzenia. Zakochani są rodzicami trzech dziewczynek. W 2020 roku na świat przyszła Pola, w 2021 – Nela. Najmłodsza z nich – Jaśminka – urodziła się końcem maja tego roku. Dumni rodzice nie kryją, że oboje chcą mieć dużą rodzinę, a dzieci są całym ich światem.

Na Instagramie Sylwii i Janka większość treści poświęcona jest właśnie ich córkom. Para influencerów pokazuje, jak dziewczynki nabywają nowe umiejętności i nawzajem troszczą się o siebie. Odkąd na świecie pojawiła się Jaśminka, szczęśliwi rodzice często publikują jej fotografie. Nie brakuje również kadrów, na których pozuje cała rodzina. Obserwatorzy wielokrotnie podkreślali, że uwielbiają patrzeć na niezwykłą więź między nimi.

Sylwia Przybysz opublikowała nowe zdjęcia Jaśminy

Internauci mogą na bieżąco dowiadywać się, co słychać w rodzinie Sylwii i Janka dzięki ich regularnym wpisom w sieci. Małżeństwo często decyduje się również na publikację zdjęć Jaśminki. Wyraźnie widać na nich, że dziewczynka bardzo szybko rośnie i jest coraz bardziej podobna do taty.

Na profilu Sylwii pojawiła się kolejna seria zdjęć z najmłodszą córką w roli głównej. Dziewczynka jest ubrana w kapelusz w kwiaty i body z tego samego materiału. Obiektyw aparatu uchwycił ją z radosnym uśmiechem.

To jest taki słodziak, że nie mogę

– napisała 24-latka obok fotografii.

Pod kadrami internauci błyskawicznie zapełnili sekcję komentarzy:

Jejku co za cudowna kruszynka i ten uśmiech!

Co za słodycz!!!

Ślicznotka

Cudna jest!

Przesuń w prawo, by zobaczyć więcej zdjęć.

Sylwia Przybysz na pierwszych wakacjach z córką. Fani: "Cudowne zdjęcie!" [FOTO]
Sylwia Przybysz niedawno powitała na świecie trzecią córkę. 24-letnia influencerka wybrała się właśnie z Jaśminą na pierwsze wakacje. W sieci pojawiło się pierwsze rodzinne zdjęcie z zagranicznego wyjazdu.

Oceń ten artykuł 0 0