Sylwia Przybysz pokazała córki. Ależ urosły! "Najcudowniejsze zdjęcie, jakie dziś zobaczyłam!" [FOTO]

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają już trzy córeczki 24-latka opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała cała rodzina. Internauci są jednogłośni: wspaniale się na nich patrzy!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają trzy córki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski realizują swoje marzenie o dużej rodzinie. Zakochani wielokrotnie podkreślali w swoich wypowiedziach, że chcą, aby ich dom był przepełniony gwarem dzieci, którym pragną dać jak najwięcej miłości i ciepła. Małżeństwo doczekało się już trzech córekPola, Nela i Jaśminka są ich całym światem.

Zarówno na Instagramie Sylwii, jak i Janka zdecydowana większość publikowanych treści dotyczy ich dzieci. Na zdjęciach i filmikach pokazują, jak dziewczynki rosną, jakie nowe umiejętności zdobywają oraz wyjątkową więź, która się między nimi nawiązała. Fani rodziny wielokrotnie mogli zobaczyć, jak starsze siostry opiekują się malutką Jaśminką, nie szczędząc jej przy tym czułości!

Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie z Jankiem i córkami

Publikacje pary cieszą się dużą popularnością i pozytywnym odzewem użytkowników sieci. Na Instagramie Sylwii Przybysz pojawiło się kolejne zdjęcie, które wzbudziło zachwyt internautów. To efekt profesjonalnej sesji. Przed obiektywem aparatu stanęła cała rodzina. Zarówno rodzice, jak i dziewczynki mają na sobie ubrania w odcieniach beżu i bieliJanek tuli do siebie żonęktóra trzyma na rękach Jaśminę. Pola i Nela stoją natomiast obok rodziców.

Moje wszystko – napisała Sylwia obok kadru.

Internauci wielokrotnie podkreślali, że uwielbiają patrzeć na rodzinę, jaką założyli Sylwia i Janek. I tym razem w komentarzach nie szczędzili im ciepłych słów.

Cudowna rodzinka! Miło się na was patrzy
Cudowna rodzinka!
Najcudowniejsze zdjęcie, jakie dziś zobaczyłam! Jesteście niesamowitą rodzinką
Ile słodkości na jednym zdjęciu – zachwalają obserwatorzy Sylwii, z którymi trudno się nie zgodzić!

Sylwia Przybysz pokazała najmłodszą córkę. Internauci są zgodni w jednej kwestii. Zgadzacie się z nimi? [FOTO]
Sylwia Przybysz opublikowała na Instagramie zdjęcia najmłodszej córki. Jaśmina ma już 5 tygodni. Internauci są zgodni: dziewczynka jest niezwykle podobna do Janka! Trudno się z nimi nie zgodzić.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Sylwia Przybysz pokazała córki. Ależ urosły! "Najcudowniejsze zdjęcie, jakie dziś zobaczyłam!" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.