Sylwia Przybysz zapozowała w dwuczęściowym kostiumie. Internauci:"Uła! Mamusia" [FOTO]

Sylwia Przybysz opublikowała na Instagramie kadry, które wykonał jej mąż. Influencerka zapozowała na plaży w dwuczęściowym kostiumie. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu! "Sysiu jak pięknie wyglądasz!! Olśniewasz!" - zachwalają.

Sylwia Przybysz jest szczęśliwą mamą

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są małżeństwem od roku. Oboje chcą mieć dużą rodzinę i realizują to marzenie. W 2020 roku urodziła się Pola, rok później – Nela, a nieco ponad 2 miesiące temu na świat przyszła Jaśmina. Para podkreśla, że dzieci są ich oczkiem w głowie.

Nie wyobrażałam sobie, żeby nie mieć dzieci i żeby nie dać im rodzeństwa. Też chciałam mieć małe różnice wiekowe pomiędzy dziećmi, tak jak u mnie w rodzinie, mniej więcej rok po roku. Na pewno chciałam mieć dwójkę dzieci, tak jedno po drugim, żeby mogły bawić się i rozwijać razem – mówiła w programie Wersow pt. "Czy to prawda, że...".

24-latka na swoim profilu na Instagramie publikuje głownie treści związane z życiem jej rodziny. Są to kadry, na których pokazuje córki lub efekty sesji zdjęciowej całej piątki. Rzadko zdarza się, aby na fotografii nikt jej nie towarzyszył.

Sylwia Przybysz w dwuczęściowym kostiumie 

Tym razem zrobiła wyjątek. Na swoim profiu na Instagramie opublikowała zdjęcie z wakacji. Sylwia przed obiektywem aparatu stanęła sama. 24-latka zapozowała na plaży. Założyła na siebie dwuczęściowy kostium i okulary przeciwsłoneczne. Włosy rozwiał jej wiatr. Fotografie wykonał jej mąż, Janek.

Lubię te zdjęcia – napisała.

Ale laska – skomentował Dąbrowski.

Pod kadrami błyskawicznie pojawiły się również pochlebstwa od fanów. Internauci pochwalili piękne, klimatyczne ujęcia. Nie zabrakło także słów zachwytu nad wyjątkową urodą 24-latki oraz jej figurą po trzech ciążach.

Uła! Mamusia
To zdjęcie jest jedną wielką definicją prawdziwej kobiecości
Przepięknie wyglądasz! Nie dość ze piękna wewnątrz to jeszcze na zewnątrz
Sysiu jak pięknie wyglądasz!! Olśniewasz!
Zjawiskowo
Wyglądasz przepięknie! Po trzech ciążach i taka laska – czytamy.

Sylwia Przybysz pokazała córki. Ależ urosły! "Najcudowniejsze zdjęcie, jakie dziś zobaczyłam!" [FOTO]
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają już trzy córeczki 24-latka opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała cała rodzina. Internauci są jednogłośni: wspaniale się na nich patrzy!

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Sylwia Przybysz zapozowała w dwuczęściowym kostiumie. Internauci:"Uła! Mamusia" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.