Szukała miłości na "Love Island". Teraz została mamą! [WIDEO]

Gratulacje napływają w stronę jednej z uczestniczek 5. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości"! Iwona Kuczera, bo właśnie o niej mowa, wyjawiła na Instagramie, że została mamą. Wiadomo, jakie imię szczęśliwi rodzice wybrali dla swojej pociechy!

Uczestnicy „Love Island” po programie

9. edycja programu: „Love Island. Wyspa miłości” trwa w najlepsze. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:00 w TV4. Uczestnicy dbają o to, by dostarczyć widzom wielu wrażeń, a ci chętnie sprawdzają, jak wygląda codzienne życie Islanderów z wcześniejszych edycji. Tak właśnie było w przypadku Iwony Kuczery, która wzięła udział w 5. odsłonie randkowego show. Chociaż jej przygoda na „Love Island” nie trwała długo, to dzięki niej bohaterka zyskała rozpoznawalność w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 12 tysięcy internautów. To właśnie z nimi piękna Islanderka już jakiś czas temu podzieliła się radosną nowiną o ciąży.

Teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że rodzina Iwony jest już w komplecie. Kuczera pochwaliła się na relacjach, że została mamą, a jej partner opublikował rozczulające wideo. Na nagraniu zdradził, że na świecie pojawił się chłopiec, który otrzymał imię: Leon.

„Love Island”. Iwona Kuczera z 5. edycji urodziła

Iwona na „Love Island 5” początkowo tworzyła parę z Konradem, ale czas pokazał, że wspólna przyszłość nie była im pisana.

Prawdziwa miłość czekała na Islanderkę poza telewizyjnymi kamerami. Wśród instagramowych publikacji Iwony znaleźć można wiele romantycznych fotografii oraz nagrań, na których pozuje wraz z ukochanym – Damianem. Pod koniec marca do ich rodziny dołączył Leon – serdecznie gratulujemy!

Gorąco na "Love Island". Zachowanie Dana przed kamerami rozwścieczyło widzów. "Do domu wyjazd"
Temperatura na "Love Island" rośnie z odcinka na odcinek! Trwa Casa Nova, a uczestniczki mogły "podejrzeć", jak ich partnerzy powitali nowe mieszkanki willi. Zachowanie Dana doprowadziło Patrycję do łez...

Oceń ten artykuł 0 0